אילוסטרציהמה צריך לדעת כאשר אוכלים מחוץ לבית?הרב אברהם יוסף שוורץ6
יוצאים לחופש מחוץ לבית ואוכלים בחוץ? הרב אברהם יוסף שוורץ עונה, על מה מותר לסמוך בשעת הדחק, איך בודקים תעודת כשרות ומה צריך לשאול את המשגיח כשרות (חרדים)
ים המלחצלם 'כיכר' תיעד: ים המלח במלוא הדרו; צפוחיים גולדברג6
בשל חופשת 'בין הזמנים', צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג, עזב לרגע את מאה שערים וירד אל המקום הכי נמוך בעולם - לים המלח וחזר עם גלריה עזה וצבעונית במיוחד |צפו (תיירות)
טיול בצפון בעדשת המצלמה; צפו בגלריהטיול בצפון בעדשת המצלמה; צפו בגלריהכיכר השבת2
במשך יומיים טייל אלעזר ובר-ארליך בצפון, חמוש במצלמה - ותיעד; כעת, הוא מגיש גלריית סיכום מהממת מהכנרת, מצפה אופיר, נחל הג'ילבון, מעיינות עדן והגולן • צפו בגלריה (תיירות)
כשנשר פגש עזניה בגמלא לארוחת בוקרכשנשר פגש עזניה בגמלא לארוחת בוקרכיכר השבת1
עזניה שחורה וחמישה נשרים הגיעו לבקר בתחנת האכלה בשמורת הטבע גמלא. בשנים האחרונות ירד מספר הנשרים בישראל והם נמצאים בסכנת הכחדה; צפו בתיעוד (תיירות)
בחורי ישיבה מבלים בבין הזמנים. מה עם הנציגים החרדים?איך הח"כים החרדים חווים את בין הזמנים?רפאל כהן14
למה גפני מרגיש את החופש דווקא אחרי שחרית • מי מתכוון להשלים את הלימוד שפספס בפיליבסטרים • ולמה מלכיאלי מתרגש לקראת אלול • משחקי כסאות בפינה מיוחדת (פוליטי)
נחל כזיב ומבצר מונפורטיול לבין הזמנים: כך תטיילו ב'נחל כזיב'ישראל שפירא2
נַחַל כְּזִיב הוא גדול הנחלים בגליל המערבי, המתחיל בהר מירון עד הים התיכון; ישראל שפירא עם כל האופציות לטייל בנחל ולסיום המסלול; וגם, ההיסטוריה של מבצר המונפור (תיירות)
הקרמורן ימי הנדיר נצפה שוב בחופי ישראלהקרמורן ימי הנדיר נצפה שוב בחופי ישראלכיכר השבת4
תצפית שלישית בישראל של קורמורן ימי בגן לאומי תל דור. מדובר בעוף שמגיע באופן נדיר לחופי ישראל ועד היום נצפה בבירור רק פעמיים באשקלון ובמעגן מיכאל (תיירות בארץ)
טיול לבין הזמנים: בואו לנחל של בני התורהטיול לבין הזמנים: בואו לנחל של בני התורהישראל שפירא
אחד המסלולים המהממים והמבוקש ביותר על ידי בני התורה בבין הזמנים הוא נַחַל כְּזִיב בגליל המערבי; ישראל שפירא לוקח אתכם דרך האופציה הקצרה אך עם מיטב המעיינות (מסלולים)
אוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןאוהד הנווד מציג: מסלולים שווים בשומרוןציקי ברנדוין7
אחרי שאוהד נבון - 'אוהד הנווד', טייל בלמעלה מ-40 מדינות, משבר הקורונה גרם לו לטייל ברחבי ישראל. כעת, לכבוד 'בין הזמנים' - הוא חושף את המסלולים השווים בשומרון (תיירות)
גלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאגלריה מרעננת: 'בין הזמנים' במעיין הליפתאצילום: חיים גולדברג, כיכר השבת6
ימי 'בין הזמנים' מנוצלים על ידי מטיילים רבים - אבות וילדים, צעירים ירושלמים תוססים ואורחים מכל הארץ, לביקור במעיין הליפתא שבכניסה לירושלים • צפו בגלריה מרעננת (חרדים)
עין חרדליתטיול לבין הזמנים: בואו ל'גן העדן של הילדים'ישראל שפירא
אחד המסלולים המהממים ביותר שיש בארצנו הוא נַחַל כְּזִיב בגליל המערבי. לנחל כניסות ויציאות רבות ואנו נתחיל מהקל אל הקשה; בפרק הראשון: עין חרדלית; סיקור ותיעוד (היסטורי)
איזה צלילים מטריפים: צפו בצלילה בים סוףאיזה צלילים מטריפים: צפו בצלילה בים סוףכיכר השבת3
צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג צלל במעמקי ים סוף, בעיר דהב שבסיני - באחד המקומות היפים ביותר לצלילה; הוא כמובן הצטייד במצלמה וזה מה שראו עיניו • צפו (תיירות)
מההמראה ועד הנחיתהג'ף בזוס המריא לחלל - ונחת בשלום • צפוכיכר השבת5
תשעה ימים לאחר שהמתחרה ריצ'רד ברנסון השלים מסע מוצלח לחלל, עלה ג'ף בזוס על חללית מתוצרת חברתו, המריא לחלל, ונחת בשלום כעבור כעשר דקות • צפו במסע (חדשות)
סיום חילוץ הנעריםנערים נסחפו עם אבוב, המציל - חילצם; צפוכיכר השבת7
שלושה נערים נסחפו היום (שלישי) על גבי אבוב לעומק הכנרת - ללא יכולת לחזור, סמוך למקטע 13 בחוף גולן. אחד המצילים מיהר עם אופנוע ים לעברם - וחילצם
טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'טיול לבין הזמנים: בואו לרחוץ ב'נחל תנינים'ישראל שפירא11
בשביל לטבול בנחל קריר ומפל סואן אין צורך לנסוע לרמת הגולן. ישראל שפירא לוקח אתכם שעה מבני ברק, בסמיכות למושב אביאל - שם תוכלו לטבול בנחל זורם ומפלון (תיירות)
ג'ילבוןאלו הנחלים בצפון שנמצאו מזוהמים לרחצהכיכר השבת6
משרדי הבריאות והגנת הסביבה מדווחים על תוצאות חריגות בתוצאות מצב הזיהום בנחלים אחדים בצפון הארץ, ומודיעים למטיילים כי הכניסה לנחלים אלה עלולה להיות מסוכנת (ארץ)
אילוסטרציההמשטרה מציגה את ההנחיות ל'בין הזמנים'כיכר השבת2
לקראת היציאה ל'בין הזמנים', וכדי למנוע סכנות, במשטרת ישראל מציינים את האתגרים שיש בהם להביא לסיכון חיים ולהשבתת החופשה ולכן חובת הכלל להקפיד עליהם (תיירות)
תחנות המידע בכניסה למסלולי הטיולהמסלול הנכון להנאה! מטיילים בשמורות הטבעכיכר בשיתוף רט"ג1
נופים עוצרי נשימה, מסלולים מיוחדים, אתרי מורשת מרתקים... מה צריך יותר מזה? בבין הזמנים הקרוב מטיילים בגנים הלאומיים ושמורות הטבע ונהנים משלל חוויות טבע סוחפות ומרגשות (תיירות בארץ)
מחר יוצג מתווה לכניסת תיירים מחוסניםמחר יוצג מתווה לכניסת תיירים מחוסניםשלומי מלוביצקי1
ע"פ מתווה שגובש במשרד התיירות ויוצג בפני הקבינט, תיירים שחוסנו בחיסונים המוכרים ע"י ארגון הבריאות העולמי יוכלו להיכנס לארץ. השאר, ייכנסו לאחר בדיקה בנתב"ג (בארץ)
בעת החילוץגבר נלכד בחוף 'סידני עלי'; כך הוא חולץ • צפומישאל לוי2
גבר ניסה לרדת לחוף הים סידני עלי בהרצליה, במהלך הירידה הבין שהוא עלול ליפול והתיישב על סלע. צוותי כיבוי אש שהגיעו למקום אבטחו אותו בחבלים, וחילצו אותו; צפו (בארץ)
חוף נפרד נוסף יוקם עבור בין הזמנים בכנרתחוף נפרד נוסף יוקם עבור בין הזמנים בכנרתכיכר השבת9
משרד הפנים ואיגוד ערים כינרת החלו בהערכות לקראת תקופת 'בין הזמנים' והסדרה זמנית של חוף נוסף לרחצה בהפרדה בחוף גולן (מקטע 13) במיוחד עבור החופש (תיירות)
חופשה בסיני בעדשה של חיים גולדברג; צפוחופשה בסיני בעדשה של חיים גולדברג; צפוכיכר השבת8
ימים של חופשה בסיני הפכו לתיעוד מרהיב בעדשת מצלמתו של צלם 'כיכר השבת' חיים גולדברג • גלריה המרהיבה מהחופים בסיני, החושות וחייהם של המקומיים • צפו (מעניין)
נמל יפו העתיקהגלריה קיצית: החופש של נמל יפו העתיקהכיכר השבת1
בתקופה זו של השנה נאסר לדוג דגים בים והדייגים בחופש. הצלם ראובן סגרון יצא לתעד את תקופת המנוחה בנמל יפו העתיקה, והתמונות מדברות בעד עצמן • צפו (תיירות בארץ)
חופשה חלומית בכשרות מהודרת? אפשרי!חופשה חלומית בכשרות מהודרת? אפשרי!כיכר בשיתוף גלובוס
רובנו מכירים ויודעים. לא קל למצוא חופשה מפנקת ושווה ביעד נחשק שגם עונה על כל תנאי הכשרות וההידור מבחינה הלכתית. אבל הקיץ הזה זה משהו שונה! כל הפרטים (תיירות)
מלונות בים המלחמצב תברואתי: צו הפסקה ל'רויאל ים המלח'בני סולומון10
בשל ליקויים תברואתיים במטבח מלון רויאל ים המלח ובבריכות, ולאחר שנערך במקום ביקורת כפולה, משרד הבריאות הודיע, כי ניתן למלון צו הפסקה זמני למלון למשך 30 יום (חדשות, בארץ)
נתב"גבקרוב: היתר טיסה כמעט לכל מדינות העולםדניאל הרץ2
שרת הפנים, ח"כ איילת שקד, עידכנה את נהלי הכניסה ויציאה מישראל: החל מה-01.7.21 הקלות נרחבות בכניסת זרים אל ישראל והיתר טיסה של ישראלים לכל העולם (תיירות בעולם)

תיירות

חדשות תיירות בכיכר השבת- חופשות, מסלולי טיול ושפע של אטרקציות ובילויים למשפחה החרדית, בבין הזמנים, חול המועד או סתם חג - טיסות, דילים, צימרים כשרים ועוד.

כיכר facebook
לוקסנברג
מיכאל לוקסנברג
טעות של העובד, לימד אותי לקח לכל החיים
ט"ו באב תשפ9
אבי בנטוב
אבי בנטוב
איך תמיד דופקים את השחורים
ה' בחשוון תשעג4
לצימר בתמונה אין קשר לכתבה
ישראל לביא
אל תשאלו מה קרה לי בצימר
א' באלול תשעב40