אאא

בשעה 17:00 נשמעה אזעקה בעיר בני ברק, יחד עם כל אזור גוש דן, זאת בעקות מטח רקטות כבד שנורה לאזור מכיוון רצועת עזה. רסיסים של אחד מהטילים המיירטים של "כיפת ברזל" נחתו ברחוב בעיר בני ברק ועשרות בני באדם התגודדו במקום. בחסדי שמים לא היו נפגעים באירוע.

כוחות הביטחון שהוזעקו למקום מיהרו לקחת מהרחוב את חלקי הטיל המיירט.  

ראש העיר חנוך זייברט הגיע גם הוא למקום. בשיחה עם "כיכר השבת" אמר זייברט: "עד היום ברוך ה' לא נפל שום דבר בבני ברק. היום נפלו חלקים אבל זה חלקים של הטיל המיירט, ככה שטילים שהגיעו מחוץ למדינה לא הצליחו ליפול בבני ברק. אנחנו מקווים שכך זה גם ימשיך".

לדבריו, "אנחנו ממשיכים רגיל בשגרה. צריך להיזהר כשיש אזעקות ולהישמע להוראות של פיקוד העורף. אנחנו ממשיכים כרגיל בזהירות ובאחריות. בעזרת ה' לא יקרה הלאה שום דבר".

עד ראייה ליירוט בבני ברק (צילום: צביקה גרוניך)

יחיאל בנאי, עד ראייה לאירוע, סיפר ל"כיכר השבת" על שאירע: "ראינו את היירוט. זה היה קצת מפחיד. אנחנו לא רגילים לזה בבני ברק".

לדבריו, "הרסיסים נפלו בבית של חבר שלי. אני לא חושש - לא ניתן את זה לחמאס, אבל יש ילדים ואישה אז יש קצת חשש. אנחנו מוגנים פה".

עד הראייה הוסיף: "היה פיצוץ חזק זה היה ממש מעלינו והבנו שזה היה באזור שלנו. זה נפל לתוך בית של חבר שלי, והוא מתוך פחד זרק את זה אל הרחוב".

(צילום: צביקה גרוניך)