לוגו "יתד נאמן"
תוכן גולשים
לוגו "יתד נאמן"
תוכן גולשים
כתבה זו נכתבה על ידי גולש כיכר השבת. אין המערכת אחראית לתוכנה ו/או אמיתותה של הכתבה.

בואו ותארו לכם סיטואציה בה שבועון ש"ס "יום ליום", היה יוצא במתקפה חזיתית נגד אחד מבכירי מנהיגי הליטאים, איזה סערה הייתה מתחוללת כאן, באוויר החרדי. במקרה הקיצוני, הייתי מניח גם אופציה של הפגנה של אלפים רבים מול מערכת העיתון עד לנעילתו על מסגר ובריח.

מרתק ולא מפתיע, שאם תחליפו את המדוברים במצגת הוירטואלית, תמצאו קלאסה שונה לחלוטין. ובמה דברים אמורים?

ווינט החילוני כמו גם "יתד" החרדי בזים למרן רבי עובדיה יוסף שליט"א זה עידן ועידנים. ואני תמיד פוער עיניים בתדהמה איך זה קורה? איך זה יכול לקרות תחת השמש שמנהיג הלכתי של מאות אלפי יהודים בארץ ובפזורה נמצא למרמס תחת גלגלי "יתד" וש"ס, תנועתו של מרן, לא גורמת לסגירתו של העיתון העלוב והרדוד הזה, או לחילופין להפגנה של מאה אלף שיצורו ויצבאו על המערכת שברחוב זבוטינסקי 108 בפאתי בני-ברק רבתי? איך לא יהום הסער ויחסר המזג? אתמהה!

הקולר, לפי דעתי, תלוי כעת דווקא על רבבות מעריצי מרן ותנועתו שלא עושים דיו, ואולי אף יתרה מזו, כשדבר מחריד כזה קורה.

על ריבי רבבה של תלמידי מרן לשאול עצמם את השאלה הנוקבת כל-כך: איך זה שאחרי השפלות שכאלו, בשחור על גבי לבן, של מנהיג רוחני בקנה מידה קשה לתיאור שכזה? העיתון עדיין קיים, וגם בועט?

והפליאה הגדולה ביותר היא האבסורד שאלי ישי עוד מתלווה לסיור אישי יחד בכרמל יחד עם הלבלר עצמו שניאץ וחירף את מרן, דבר הזועק דרשני.

חושבני, ואינני בודד, כי על אלי ישי ורעיו בתנועה להתחפר מכלימה, ולהתחיל לפעול באגרסיביות של ממש כלפי אותם עזי-מצח, טרם יהיה מאוחר.

ווינט ויתד, אלי, לא רחוקים בהתייחסותם הבוטה והזולה כלפי מרן שליט"א – מתי תבין זאת??

רוצים גם לכתוב כתבה משלכם ולפרסם אותה בכיכר השבת? הרשמו לאתר ושלחו לנו את הכתבה לתוכן גולשים.