אאא

פרס ענק לזוכה המאושר. בהגרלת הענק המסכמת את מבצע הקיץ חסר התקדים של 'מרכז רייסדור' זכה מנחם לוריא בפרס הראשון בסך 25,000 ₪ במזומן. הגרלת הענק שנערכה אמש בהשתתפות הנהלת המרכז ובעלי העסקים, חתמה את מבצע הקיץ 'במקום לשלם בואו לקבל' שנערך 49 ימים ברציפות ובמסגרתו חולקו מאות פרסים בשווי כולל של למעלה מ-50,000 שקלים בהגרלות הימיות שנערכו מידי יום ובהגרלת הגמר בה השתתפו עשרות אלפי (!) קונים.

בהנהלת 'מרכז רייסדור' מסכמים בסיפוק את המבצע הייחודי שזכה להצלחה חסרת תקדים, והעניק לתושבי העיר חווית קניות מהנה ומשתלמת, בנוחות ובמחיר. מנתוני הסיכום עולה כי 'רייסדור' שהשקיעה בקמפיין הקיץ - מאות אלפי שקלים במהלך שיווקי נרחב, הצליחה למתג את הקניון והציבה אותו כמרכז הקניות משתלם ביותר באזור. בענף הפרסום נחשבת פעילות זו כחדשנית ופורצת דרך, כשרבבות קונים בוחרים ב'מרכז רייסדור' כמרכז הנוחות המשתלם ביותר. גם ה'אוטובוס הממותג' שהסיע את התושבים מכל חלקי העיר זכה להצלחה מעבר למצופה כשביצע כ-378 סבבים (!) ברחבי העיר - במהלך ייחודי בענף הרשום בלעדית על שמו של 'מרכז רייסדור' . גם פעילות 'חונים זוכים' זכתה להצלחה, ואלפי מתנות הפתעה הוענקו לנהגים בחניון הגדול.

עשרות הזוכים המאושרים ובני משפחותיהם לא הסתירו את שביעות רצונם ממבצעי הקיץ הייחודיים ומרמת הפרסים שהוענקו לזוכים, כשהזוכה המאושר מודה בהתרגשות להנהלת 'מרכז רייסדור' המעמידה את צרכי הלקוחות במרכז פעילותה, ומביאה לתושבי העיר סטנדרטים חדשים בנוחות ובשירות. יקי רייסנר מנכ"ל 'רייסדור' אומר כי 'רייסדור שמחה על חלקה הגדול בפעילות הקיץ לרווחת כל תושבי העיר. אנו רואים אתגר ושליחות בפריחת הכלכלה בעיר כשהמרכז החדש ימשיך ויעניק את מיטב השירותים ברמה הגבוהה ביותר בנוחות ובאיכות"

מרכז הקניות החדש שהביא לפריחת העסקים והכלכלה בעיר אלעד, הפך למרכז המסחרי הגדול והרווחי ביותר באזור כולו הכולל את מיטב הרשתות המובילות בישראל ומציב תרבות קניות שונה, כשהוא מתאפיין באווירת קניות נעימה, תכנון מוקפד ועיצוב ייחודי. כאמור, בחודש האחרון נמכר מרכז 'רייסדור' בעסקת ענק לחברת 'פמה' שתפעיל את המרכז החל מ - 01/10/09.