אאא

אפליקציות שמציעות לכם לקנות יש הרבה; אפליקציות שעוזרות לכם לקנות בזול יש הרבה פחות. לאחר מחשבה ודיונים מעמיקים מצאנו מספר אפליקציות שמאפשרות לכם לקנות בזול ובעיקר לא להיכנע ליוקר המחיה. תנאי הסף היה שהאפליקציה עצמה חינמית לשימוש, ושלא תדרוש מכם הרשמה מיוחדת או גישה לאנשי הקשר.

עד-10

אפליקציית עד-10 שימושית בעיקר לאלה שמחפשים לאכול בחוץ בזול. האפליקציה עד-10 מספקת תוצאות של בתי עסק המוכרים מזון על פי מיקום ותקציב, המשתמש בוחר את התקציב שלו: עשרה, 20 או 30 שקל ומקבל ברשימת התוצאות את בתי העסק שמציעים ארוחה במחיר הנבחר.

מחיר: חינם

אייפון: http://bit.ly/VPxCSx

אנדרואיד: http://bit.ly/12SI3qi

פרייסז

מפתחיה מכנים אותה "הווייז של הקניות בסופר" בתיאור האפליקציה בעמוד ההורדה. למרות זאת, בהחלט מדובר באפליקציה שימושית שרותמת את חוכמת ההמונים על מנת להפוך לאימת רשתות השיווק. עם פרייסז תדעו בדיוק מה לקנות וממי.

מחיר: חינם

אייפון: http://bit.ly/VyW5ZF

אנדרואיד: http://bit.ly/W6m4dv

ברקודר

גם ברקודר היא אפליקציית סריקה של הברקוד במוצר, כמו פרייסז. אך כאן מתבססת האפליקציה על קהילה של משתמשים שגם אחראית על הזנת המוצר למערכת וכן על עדכון מקום הקניה, אם בפרייסז עובדים בעיקר על רשתות השיווק, הרי שבברקודר תוכלו גם לקבל את המחירים במכולת השכונתית, זאת כמובן אם טרחתם לעדכן את המוצר אחרי שקניתם אותו.

מחיר: חינם

אייפון: http://bit.ly/VyW5ZF

אנדרואיד: http://bit.ly/YEQ1h7

מרקטפלייס

מרקטפלייס עושה את מה ששתי האחרות עושות אבל בצורה יותר מהוקצעת, המפתחים חשבו גם על חוויית הקנייה והשימוש וזה ניכר בדירוגים שהיא מקבלת. החיסרון הוא שכרגע ניתן לקבל השוואות מחירים רק ל-16 רשתות, כך שאם אתם תוהים באיזה מכולת המוצר יותר זול, עדיף לכם להשתמש בברקודר.

מחיר: חינם

אנדרואיד: http://bit.ly/XP1kkA

AppToEat

כמו אפליקציית עד-10, גם AppToEat מאפשרת לכם למצוא מסעדה או בית קפה בסביבה על פי תקציב מוגדר מראש. היתרון הגדול של AppToEat הוא בכך שהתקציב אינו מוגבל, כך שגם בני העשירון העליון יכולים להנות ממנה בדיוק כמו פשוטי העם. הבעיה היחיד שמצאנו היא שהאפליקציה עובדת רק על בסיס איכון GPS.

מחיר: חינם

אנדרואיד: http://bit.ly/ZuOXRN

אייפון: http://bit.ly/Ypyvva