מכרז רכסים  מעיים  מרק עדשים..  משגיח
מנחם זיגלבויםאסור להרים ידייםמנחם זיגלבוים3
לא פעם המאמן צריך למצוא דרכים יצירתיות ומפתיעות כיצד לפרוץ את הדרך. לעתים זה צריך להיות יצירתי כמו קריעת ים סוף, לסלול דרך. טור אישי מיוחד (במשפחה)
מנחם זיגלבויםעבודת מצרים תשע"במנחם זיגלבוים3
רוב מכריע של מתאמנים מגיע לתהליך של האימון האישי רק מתוך מצב של מצוקה ואין בררה, כאשר הקושי מגיע לשיאים. מנחם זיגלבוים טוען: אפשר גם אחרת (בבית)
(צילום: פלאש 90)בואו לגלות האם אתם נכנעים ללחץ חברתיבת-שבע ברטמן10
היועצת בת-שבע ברטמן מזמינה אתכם לבדיקה יוצאת דופן: האם אתם נכנעים ללחץ חברתי? האם תהיו מוכנים לשקר בגלל הסובבים אתכם? מאמר מרתק (במשפחה)
שער הספר"שלישי באשמורת" שוב על המדפיםכיכר השבת
"שלישי באשמורת" הפך במהירות לספר מועדף בציבור וציטוטים נרחבים ממנו מובאים בהרצאות, בסמינרים ובשולחן שבת. כעת, הספר שוב על המדפים (בכיכר)
(צילום: פלאש 90)אימון אישי: אפשר להתרומם מתוך התהוםמנחם זיגלבוים8
הכירו את יוני, בעל עסק למוצרי בניה, שעסקיו הידרדרו. יום אחד מצא את עצמו בתחתית: ללא עסק, עם נושים כבדים, פרוד מרעייתו. רק שם החל השינוי (אימון אישי)
מנחם זיגלבויםהפסיקו להתעסק עם החולשה החרדיתמנחם זיגלבוים12
העיסוק האובססיבי במתקפות נגד הציבוריות החרדית, כמוה להתעסק עם החולשות של עצמנו; ככה המשחק הוא במגרש הביתי שלנו ולא בצד השני (תרבות, טור אישי)
הספר החדש'המסתחבל' - ספר המתח של אהרן גרנותחנה בורט6
אהרן גרנות הוציא-לאור את ספרו השביעי 'המסתחבל'. הספר, שכולו עלילה מרתקת, משלב סיפור מתח דימיוני לחלוטין. רק ב'כיכר השבת': קטעים מהספר (תרבות)
מנחם זיגלבויםאל תהרסו הכול!מנחם זיגלבוים9
כשדבר מה משתבש בחיינו, במגוון נושאים, אנו נוטים להשליך זאת על שורה ארוכה של תחומים, כמו קוביות דומינו. מי באמת אשם? אימון אישי, טור מיוחד (בבית)
כותב השורותתפסיקו עם הסגולות, תתחילו להשקיעמנחם זיגלבוים5
בעקבות תפילת 'השעה התשיעית', מנחם זילגבוים כותב על אנשי הסגולות שפשוט לא מוכנים להשקיע. וגם היום, קבלו שורת משימות. מיוחד ב'כיכר השבת' (דעה)
הספר החדשהספר שהרבנית קנייבסקי ביקשה להדפיסחנה בורט6
יצא לאור ספר מיוחד, אותו ביקשה הרבנית בת-שבע קנייבסקי ע"ה להדפיס עוד בחייה: סיפורים מכלי ראשון כפי שסופרו בלשונה. ומה הגיב מרן רבי חיים? (תרבות)
כותב השורותהמפתח לחיים טובים: משא ומתןמנחם זיגלבוים3
צריך לפתוח ערוצים זורמים בין שני הצדדים. משא ומתן מוצלח עובד על נוסחת win-win. אני אצא מרוצה ומנצח וגם אתה. אם צד אחד ירוויח יותר, השני יפסיד (משפחה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)סיוט בקווי המהדריןאביטל לוי328
אביטל לוי, חרדית למהדרין, יוצאת חוצץ נגד ההפרדה בקווי האוטובוס: "מישהו יקר וטוב לב החליט לדחוס את כל הנשים לחלק האחורי. וכי למה?" (אקטואליה, דעה)
אתה חרדי ועובד? מנצלים אותך!אתה חרדי ועובד? מנצלים אותך!מנחם זיגלבוים13
אני מכיר אישית לא מעט מקרים – רבים מהם במקומות עבודה חרדיים – שם העובדים מנוצלים בידי מעסיקיהם. הם נותנים את הנשמה ומקבלים שכר זעום (במשפחה)
מנחם זיגלבויםדי עם התירוציםמנחם זיגלבוים4
כשאדם מתחבא מאחורי חומות הגנה, סימן מובהק שהוא חלש ומפסידן. כשאדם מודה בחולשותיו הוא אמיץ וחזק שאינו חושש לעמוד בעינים פקוחות מול חולשותיו (בית)
מנחם זיגלבויםסוד ההצלחה: לקחת החלטה אמיצהמנחם זיגלבוים3
פעמים רבות אנחנו מגייסים את כל כישורנו כדי להעלות תירוצים ולהשתמט ממטלות. לעיתים, אנחנו נשמעים גם משכנעים. בהחלטה אמיצה, אפשר לגבור על זה (בבית)
כותב השורותאימון אישי: איך יוצרים "הצלחה בזמן"?מנחם זיגלבוים15
האם את/ה חש/ה 'נקרע/ת' בתוך שלל המשימות היומיות ולא יודע/ת מהיכן להתחיל? בטור מיוחד, מסביר מנחם זיגלבוים: כך תעשו סדר בדרך אל שיפור עצמי (בבית)
מנחם זיגלבויםאם במצוקה: החורף כאן, אין לי כח לכלוםמנחם זיגלבוים13
המאמן האישי מנחם זיגלבוים מתייחס הפעם לשאלות שלכם: אם לשבעה שאיבדה אנרגיה, וחיים, שמסיים בר מצווה שנים במקום העבודה, מחפש תחליף (משפחה)
כותב השורותזהירות, "אחרי החגים" כבר כאןמנחם זיגלבוים3
דחיתם את הדיאטה, השיפוץ בבית או מטלה חשובה אחרת ל"אחרי החגים"? כעת, התרוצים נגמרו. מנחם זיגלבוים מסביר: איפה טעיתם? טור (משפחה, בבית)
כותב השורותאימון אישי: בסוכות שוברים שיגרהמנחם זיגלבוים9
סוכות מלמד אותנו שאפשרי לצאת מהמסגרת הקבועה, ולנסות משהו חדש שלא הכרנו. זה לא קורה בחודש ניסן, החודש בו יצאנו ממצרים, אלא דווקא בתשרי (משפחה)
מתוך עטיפת הספרבלעדי: פרקים מספרה של שרה פכטרמוריה חן27
העיתונאית החרדית שרה פכטר משיקה היום ספר מרתק - "כתבו עליך בעיתון", וחושפת סודות מאחורי הקלעים. מיוחד ב"כיכר השבת": שני פרקים לקריאה (בכיכר, בית)
מנחם זיגלבויםשלא תצא סיקריקמנחם זיגלבוים14
גם אנחנו מתנהגים כמו ה'סיקריקים'. מבלי שהתבקשנו אנחנו עוטים את גלימת השופט השחורה, ואם צריך, גם את גלימת התליין. מנחם זיגלבוים מתריע (במשפחה)
כותב השורותמתי חשבת לאחרונה שאתה מוכשר?מנחם זיגלבוים14
אנו נוטים לתחקר כישלונות ולא הצלחות. אנחנו אלופים בתחקור מעמיק סביב הכישלון. ההצלחה? היא מובנת מאליה. מי שמתמקד בכישלון, לא יוכל להמריא (בבית)
מנחם זיגלבויםנכשלתם בחיים? אל תאשימו את הקב"המנחם זיגלבוים22
"עצוב לראות איך אנשים מגייסים את האמונה שלהם בקב"ה או פסוקי תנ"ך כדי להצדיק את חוסר העשייה שלהם בחיים". מנחם זיגלבוים משיב למגיבים (דעה)
מנחם זיגלבויםגלאט קואצ'ר: כך נתמודד עם דחייהמנחם זיגלבוים12
"בדיוק כמו שמותר לנו לדעת לומר 'לא' כשלא נראה לנו, באותה מידה גם 'מותר' לנו לשמוע 'לא'. זה לא אישי" ● מנחם זיגלבוים בסדנת אימון אישי לגולשים (בית, ארץ)
כל האמהות במאמי לנד ● גלריית ענקכל האמהות במאמי לנד ● גלריית ענקצילומים: מאיר אלפסי12
"כתר הרימון" בבני-ברק הפך אתמול והיום לממלכה של אמהות: אלפי נשים לוקחות חלק באירוע המדובר לאמא החרדית - מאמי לנד. צפו בתיעוד מסכם מהיום הראשון
פאהפפראצי הצניעות: ארגוני הנשים זועמיםמוריה חן330
ארגוני הנשים זועמים על רבו של כפר-חב"ד, הגאון הרב מרדכי אשכנזי, שהורה לתעד נשים שלא מקפידות על כללי הצניעות. גלי צה"ל שידר אייטם סוער (בחדשות)

תרבות

בילויים, לייף סטייל ותרבות יהודית למשפחה החרדית אינם דבר של מה בכך, מדור תרבות בכיכר השבת עוקב אחר המתרחש ומביא לכם את הטרנדים החמים מעולם של תרבות חרדית

כיכר facebook
משתתף בתכנית, באמירה ישירה וכנה
הרב נחמיה היילברון
חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
י"א בחשוון תשעח26
נועה ירון דיין
נועה ירון דיין
קולה של האמת המורכבת // נועה ירון דיין
ד' בתמוז תשעז91
מתיקות התורה מיועדת גם למרירים שבנינו
הרבנית חדווה קנפלמכר
מתיקות התורה מיועדת גם למרירים שבנינו
ד' בסיון תשעו