הספר שהרבנית קנייבסקי ביקשה להדפיסחנה בורט6
יצא לאור ספר מיוחד, אותו ביקשה הרבנית בת-שבע קנייבסקי ע"ה להדפיס עוד בחייה: סיפורים מכלי ראשון כפי שסופרו בלשונה. ומה הגיב מרן רבי חיים? (תרבות)
המפתח לחיים טובים: משא ומתןמנחם זיגלבוים3
צריך לפתוח ערוצים זורמים בין שני הצדדים. משא ומתן מוצלח עובד על נוסחת win-win. אני אצא מרוצה ומנצח וגם אתה. אם צד אחד ירוויח יותר, השני יפסיד (משפחה)
אילוסטרציה (צילום: פלאש 90)סיוט בקווי המהדריןאביטל לוי328
אביטל לוי, חרדית למהדרין, יוצאת חוצץ נגד ההפרדה בקווי האוטובוס: "מישהו יקר וטוב לב החליט לדחוס את כל הנשים לחלק האחורי. וכי למה?" (אקטואליה, דעה)
אתה חרדי ועובד? מנצלים אותך!מנחם זיגלבוים13
אני מכיר אישית לא מעט מקרים – רבים מהם במקומות עבודה חרדיים – שם העובדים מנוצלים בידי מעסיקיהם. הם נותנים את הנשמה ומקבלים שכר זעום (במשפחה)
די עם התירוציםמנחם זיגלבוים4
כשאדם מתחבא מאחורי חומות הגנה, סימן מובהק שהוא חלש ומפסידן. כשאדם מודה בחולשותיו הוא אמיץ וחזק שאינו חושש לעמוד בעינים פקוחות מול חולשותיו (בית)
סוד ההצלחה: לקחת החלטה אמיצהמנחם זיגלבוים3
פעמים רבות אנחנו מגייסים את כל כישורנו כדי להעלות תירוצים ולהשתמט ממטלות. לעיתים, אנחנו נשמעים גם משכנעים. בהחלטה אמיצה, אפשר לגבור על זה (בבית)
אימון אישי: איך יוצרים "הצלחה בזמן"?מנחם זיגלבוים15
האם את/ה חש/ה 'נקרע/ת' בתוך שלל המשימות היומיות ולא יודע/ת מהיכן להתחיל? בטור מיוחד, מסביר מנחם זיגלבוים: כך תעשו סדר בדרך אל שיפור עצמי (בבית)
אם במצוקה: החורף כאן, אין לי כח לכלוםמנחם זיגלבוים13
המאמן האישי מנחם זיגלבוים מתייחס הפעם לשאלות שלכם: אם לשבעה שאיבדה אנרגיה, וחיים, שמסיים בר מצווה שנים במקום העבודה, מחפש תחליף (משפחה)
זהירות, "אחרי החגים" כבר כאןמנחם זיגלבוים3
דחיתם את הדיאטה, השיפוץ בבית או מטלה חשובה אחרת ל"אחרי החגים"? כעת, התרוצים נגמרו. מנחם זיגלבוים מסביר: איפה טעיתם? טור (משפחה, בבית)
אימון אישי: בסוכות שוברים שיגרהמנחם זיגלבוים9
סוכות מלמד אותנו שאפשרי לצאת מהמסגרת הקבועה, ולנסות משהו חדש שלא הכרנו. זה לא קורה בחודש ניסן, החודש בו יצאנו ממצרים, אלא דווקא בתשרי (משפחה)
בלעדי: פרקים מספרה של שרה פכטרבלעדי: פרקים מספרה של שרה פכטרמוריה חן27
העיתונאית החרדית שרה פכטר משיקה היום ספר מרתק - "כתבו עליך בעיתון", וחושפת סודות מאחורי הקלעים. מיוחד ב"כיכר השבת": שני פרקים לקריאה (בכיכר, בית)
שלא תצא סיקריקמנחם זיגלבוים14
גם אנחנו מתנהגים כמו ה'סיקריקים'. מבלי שהתבקשנו אנחנו עוטים את גלימת השופט השחורה, ואם צריך, גם את גלימת התליין. מנחם זיגלבוים מתריע (במשפחה)
מתי חשבת לאחרונה שאתה מוכשר?מנחם זיגלבוים14
אנו נוטים לתחקר כישלונות ולא הצלחות. אנחנו אלופים בתחקור מעמיק סביב הכישלון. ההצלחה? היא מובנת מאליה. מי שמתמקד בכישלון, לא יוכל להמריא (בבית)
נכשלתם בחיים? אל תאשימו את הקב"המנחם זיגלבוים22
"עצוב לראות איך אנשים מגייסים את האמונה שלהם בקב"ה או פסוקי תנ"ך כדי להצדיק את חוסר העשייה שלהם בחיים". מנחם זיגלבוים משיב למגיבים (דעה)
גלאט קואצ'ר: כך נתמודד עם דחייהמנחם זיגלבוים12
"בדיוק כמו שמותר לנו לדעת לומר 'לא' כשלא נראה לנו, באותה מידה גם 'מותר' לנו לשמוע 'לא'. זה לא אישי" ● מנחם זיגלבוים בסדנת אימון אישי לגולשים (בית, ארץ)
כל האמהות במאמי לנד ● גלריית ענקכל האמהות במאמי לנד ● גלריית ענקצילומים: מאיר אלפסי12
"כתר הרימון" בבני-ברק הפך אתמול והיום לממלכה של אמהות: אלפי נשים לוקחות חלק באירוע המדובר לאמא החרדית - מאמי לנד. צפו בתיעוד מסכם מהיום הראשון
פפראצי הצניעות: ארגוני הנשים זועמיםמוריה חן329
ארגוני הנשים זועמים על רבו של כפר-חב"ד, הגאון הרב מרדכי אשכנזי, שהורה לתעד נשים שלא מקפידות על כללי הצניעות. גלי צה"ל שידר אייטם סוער (בחדשות)
משיעור לקומזיץ': מהפכה חינוכית חדשהחנה בורט5
ישיבת 'מכון מאיר' מחוללת שינוי דרמטי בשיטת הלימוד שלה - ועוברת משיעורים פרונטאליים לקבוצות לימוד מצומצמות. מתי זה יגיע לציבור החרדי? (תרבות, מיוחד)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)למי קראת עקרת בית?שושי הלר3
זהו שמו של קמפיין חדש המוצג על-ידי נשים מפורסמות, המוחות על אפליית נשים בביטוח הלאומי. בתוך זמן קצר הצטרפו 20,000 נשים לעצומה. על מה הקצץ? (תרבות)
בית ספר לקולנוע יהודי? ´הכל לשם שמים´בית ספר לקולנוע יהודי? ´הכל לשם שמים´כיכר השבת2
בית ספר לקולנוע יהודי ´תורת החיים´ יקיים יום פתוח, במהלכו יתארחו שולי רנד, יובל דיין ונתי רביץ. מנהל בית-הספר, שגב כהן, מדבר על השאיפות והמטרות
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)המורה, נכשלתשושי הלר5
הציון הממוצע במבחן התמקצעות במתמטיקה של מורים בבתי-ספר יסודיים, הוא 73.8. מאה מורים נכשלו במועד א' ונאלצו להיבחן שוב. כל הפרטים (חינוך, תרבות)
(צילום ארכיון: פלאש 90)היום: פאנל מיוחד - שילוב חרדים בעבודהכיכר השבת18
תחת הכותרת "שילוב האוכלוסייה החרדית כיעד לאומי", ייערך בצהריים כנס מיוחד, בחסות 'כיכר השבת' - האתר החרדי המוביל בעולם. בפנים: כל הפרטים (תרבות)
דודי זילברשלג (צילום: פלאש 90)דודי זילברשלג הופיע בתיאטרון פלייבקשושי הלר18
"מה הסיפור שלך?" - תחת הכותרת הזאת הושק השבוע תיאטרון מיוחד, המציג סיפורים בעלי מסר חסידי. דודי זילברשלג: ניתקו ציבור שלם מהרובד היהודי שבתרבות
האדריכלים נדהמו: מארגן האירוע - חרדיהאדריכלים נדהמו: מארגן האירוע - חרדייוני גבאי9
כ-300 אדריכלים התאספו לכנס בנושא איכות הסביבה. כשמארגן האירוע עלה לנאום, כולם הופתעו: יהודי חרדי. "האדמו"ר מבאיאן מנחה אותי", חשף > גלריה (תרבות)
(צילום אילוסטרציה: פלאש 90)רבני בני-ברק לנשים: "קנו רק בפיקוח"ישראל כהן32
רבני העיר ב"ב וראש העיר קוראים לנשות בני-ברק: "קנו בגדים רק בחנויות בפיקוח הרבנים". אחד הרבנים קובע: "המודרניזציה נכנסה לבני-ברק". פרסום ראשון (תרבות)
(צילום: פלאש 90)הקיץ קרב: סוד הסטיילינג לאישה החרדיתורד כהן15
גם לאישה חרדית יש סטיילינג: ורד כהן מציגה שורת טיפים לקראת הקיץ הקרב, המותאמים לשומרות מצוות. הצבעים, השמלות, לבוקר ולערב. אל תפספסו (משפחה)

תרבות

בילויים, לייף סטייל ותרבות יהודית למשפחה החרדית אינם דבר של מה בכך, מדור תרבות בכיכר השבת עוקב אחר המתרחש ומביא לכם את הטרנדים החמים מעולם של תרבות חרדית

כיכר facebook
סיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי
שרי ברינר שיפמן
סיפור אמיתי: המחיר הכבד של היושרה שלי
י"א באייר תשעט18
משתתף בתכנית, באמירה ישירה וכנה
הרב נחמיה היילברון
חתונה ממבט ראשון או "עד שיראנה"? / טור
י"א בחשוון תשעח26
נועה ירון דיין
נועה ירון דיין
קולה של האמת המורכבת // נועה ירון דיין
ד' בתמוז תשעז92