אאא

בעלון השבת ´ארץ ישראל שלנו´, שאמור להתפרסם בסוף השבוע, מופנית קריאה לכל תושבי יהודה ושומרון להתחיל מיידית בבנית חדרים וסגירת מרפסות, תוך תליית שלט "כאן בונים – ה´ הוא המלך", זאת כחלק ממלחמה כוללת בגזירת הייבוש שהכריזה ממשלת נתניהו.

במאמר הראשי של העלון שנכתב על ידי הרב שלום דב וולפא יו"ר תנועת ארץ ישראל שלנו, נכתב: "לא איראן, לא חזבאללה, לא חמאס ולא אל-קעידה הם האיום על ארץ ישראל ותושביה. ממשלת ישראל – היא האיום האסטרטגי הנורא מכל. ממשלות ישראל לדורותיהן, הן שהביאו לאסונות הגדולים ביותר במשך 60 שנות ההפקרות המדינית והביטחונית; בימינו, ביבי נתניהו ושותפיו הדתיים והחרדים הם הפצצה המתקתקת שרק הקב"ה בעצמו יכול להצילנו מידם. איראן רק מאיימת – ממשלת ישראל מחריבה בפועל ממש!".

בהמשך המאמר נכתב "פרעה לא גזר אלא על הזכרים, ואילו ממשלת ביבי מצווה על עשרות אלפי משפחות לעמוד מלדת, רח"ל, כי אסור להוסיף חדר או לסגור מרפסת ביו"ש. והנציגים החרדים שאמורים להגן ולסייע לערי התורה והחסידות שוקעים עמוק בכיסאות השרד, ומשלימים עם הגזירה. רק עכשיו חגגו את עצמאות בהלל והודיה, וחודש לאחר מכן מכריזים בלי בושה כי השליט במדינת ישראל העצמאית הוא חוסיין אובמה, שר"י."

בסיום הכתבה מפנה הרב וולפא קריאה חד משמעית לכלל תושבי יהודה ושומרון "פונים אנו מעל במה זו, בבקשה נפשית לתושבי יהודה ושומרון, בשם התורה ובשם מיליוני יהודים שמסרו את נפשם על קידוש ה´: אנא, כל אחד יתחיל מיידית בסגירת מרפסת, הוספת חדר או בניית בית חדש. ובאתר הבנייה יש לתלות שלט: "כאן בונים – ה´ הוא המלך"."