אאא

הדאגה לגורלו של אהרון סופר: הורי תלמיד הישיבה הנעדר אהרון סופר, פרסמו בשעות האחרונות (שלישי) מסר וידאו מוקלט לאזרחים השותפים בחיפושים אחר בנם, ובו הם מודים על פעילותם ואף מציעים פרס כספי למי שיביא מידע שיסייע באיתורו.

"זה זמן קצת קשה בשבילי לדבר כרגע" אומרת למצלמה הגברת סופר, ומוסיפה: "אבל אני אשתדל לדבר, אני רוצה להודות לכולם על כל העזרה, אני מבקשת וממש מתחננת, אם מישהו שמע על אהרון או ראה כל דבר קטן, בבקשה מיד תתקשרו למשטרה להודיע".

 (צילום: מתוך הסרטון ששחררו ההורים)
אהרון סופר, נעדר מאז יום שישי
הגדלה

אביו של סופר אמר במסר המוקלט: "הבן שלנו אהרון יצא להליכה ביער ירושלים ביום שישי 22 לאוגוסט, ונראה לאחרונה בשעה 12 בצהריים באזור יד ושם".

"המשטרה חוקרת עם כל האמצעים שלה ובודקת את כל הכיוונים האפשריים. אנחנו רוצים להודות לשגרירות האמריקאית ולקונסולה, ל-FBI, למשטרת ישראל ולזק"א על כל הניסיונות שלהם למצוא את הבן היקר שלנו אהרן".

בקטע המוקלט, אמרו ההורים כי הם מציעים פרס כספי גדול למי שימסור מידע שיסייע באיתורו של אהרון סופר: "אנחנו מציעים פרס כספי של 100,000 שקלים לכל מי שיצליח לעזור לנו למצוא את אהרון" אמרו.  

 (צילום: מתוך הסרטון ששחררו ההורים)
הוריו של אהרון סופר (מתוך הסרטון)
הגדלה

כזכור, אהרון סופר טייל ביום שישי האחרון ביער ירושלים עם חברו, אך כשהגיעו למקום מדרון, חברו סירב לרדת יחד אתו והודיע לו כי יפגוש אותו בצד השני.

השניים נפרדו ומאז נעלמו עקבותיו של סופר. חברו, חשב תחילה כי הוא פנה לישיבה ומשלא מצא אותו שם, הודיע על היעלמותו ומאז ערב שבת מתנהלים אחריו חיפושים בסיוע מאות מתנדבים וגורמי הביטחון. 

 (צילום: מתוך הסרטון ששחררו ההורים)
החיפושים אחר אהרון סופר, הבוקר (צילום: שלומי כהן)
הגדלה

תיאורו על פי המשטרה: מבנה גוף צנום, גובהו 1.75 מ׳, זקן ג'ינג'י קצוץ, מרכיב משקפיים. לובש מכנסיים שחורים, חולצה לבנה וכיפה שחורה.

במשטרה מבקשים מכל היודע דבר על מקום הימצאו או יכול לסייע באיתורו, להתקשר למשטרת ירושלים בטלפון 02-5391520, או למוקדי 100 בתחנות המשטרה ברחבי הארץ.