אאא

הרב אמנון יצחק חוזה כי מפלגתו 'כח להשפיע' שרצה בבחירות הקרובות לכנסת ה-19, תקבל 18 מנדטים.

בשיעור שמסר בסוף השבוע האחרון בראש העין, התייחס הרב אמנון למפלגה החדשה שהקים, הסביר מדוע "התשקורת" לא מתייחסת אליו בסקרים, וכמה מנדטים יהיה למפלגה: "שמונה עשר בעז"ה".

בתחילת השיעור התייחס הרב לחשיפת 'כיכר השבת' כי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן נתן את תמיכתו במפלגה, ואמר: "מטרתה של 'כח להשפיע' הוא להציל, וכך אמר הרב שטיינמן, 'אם יש כח, מצווה להציל', ונפלה כאן נבואה בפיו כשאמר 'אם יש כח..' ושם המפלגה 'כח להשפיע'".

באשר למספר המנדטים שלדעת הרב תקבל המפלגה אמר הרב: "בעז"ה יתברך אנחנו הולכים להביא מהפך, אני אומר לכם שעשינו סקר מינימאלי, לפני שהצענו את המפלגה בכלל, התוצאות היו 6-7 מנדטים, לפני שאני מכריז ולפני שהצעתי בכלל, אנחנו נעבור שתי ספרות ואני מקווה להגיע ל-18 מנדטים בעזרת-השם".

בהמשך השיעור תקף הרב את "התשקורת" שלא סוקרים את המפלגה שלו ואמר: "יש סקרים, הרי אתם כל יום עושים סקרים לכל מפלגה, למה אתם לא שאלים כמה יש ל'כח להשפיע'? אלא אתם יודעים ולא מפרסמים, ככה עשו ל'גימלאים' כל הזמן אמרו שהגימלאים לא עוברים את אחוז החסימה, בשבוע האחרון אמרו שהם עוברים באחד, ובכמה הם סיימו תוך שבוע? ב-8 מנדטים, ניסו להעלים אותם מתחת לשטיח ולא הלך".

"ינסו להעלים אותנו, יגידו שקרים, יצאו עלי, אני יודע, גם דתיים יצאו, כי כולם פוחדים.. אצלי זה קהל ברזל, זה אנשים שנהנו ממני, אנשים שקבלו עולם הבא בזכותי, אנשים שחייבים את החיים שלהם לארגון שופר", הוסיף הרב אמנון יצחק.