אאא

המערכה על עתיד בית שמש:  בשעות הערב (חמישי), הגיע ‫מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן אל העיר בית שמש לבית המדרש לב אליהו, בכדי לחזק את מפלגת דגל התורה וכן את מועמדותו של ראש העיר החרדי משה אבוטבול.

בכינוס החירום השתתפו גם הח"כים משה גפני, אורי מקלב ויעקב אשר וכן הנציגים המקומיים. במהלך נאומו אמר מרן ראש הישיבה למאות הנוכחים: "יש לכם הזדמנות גדולה ונדירה לקדש שם שמים בכל העולם, בזמן שכולם מסתכלים על זה. תנצלו את זה" הוסיף הגראי"ל שטיינמן וסיים בברכת "בעזרת ה' תזכו לכל טוב בזה".

לאחר מכן, נשא ח"כ משה גפני נאום חריף במיוחד, כשהוא מצהיר כי כל קול עלול לקבוע את גורל הציבור החרדי בעיר בשנים הקרובות ולכן חשוב שכולם יתגייסו למערכה.

הרב שטיינמן מגיע לכינוס (צילום: יעקב לדרמן)

גפני סיפר על מפגן האחדות שנערך בשבוע שעבר בעצרת החרדית כנגד גזירת הגיוס ואמר: "החילונים שאלו אותי מה הסיכויים להוציא את כל הציבור החרדי לעצרת, אמרתי; אם ראש הישיבה יגיד משפט, ייצאו לרחוב 600 אלף איש - לא ידעתי שיגיעו 800 אלף. "מלאך רע יענה אמן"." אמר ח"כ גפני.

גפני הוסיף ואמר בנושא המערכה בבית שמש: "זאת לא מערכת בחירות אלא מלחמה. נתניהו הרשע לא התערב בבחירות המונציפליות, ורק עכשיו בבית שמש הוא מתערב כי זה מלחמה נגד הציבור החרדי. זה מלחמת דת".

יצויין, כי לאחר הכינוס הגיעו החכים של תנועת דגל התורה הליטאית אל מטהו של אבוטבול, שם נפגשו עם יו''ר שס אריה דרעי ועשרות הפעילים, כשהם עוקבים אחר הפעילות לקראת יום הבחירות.

צילום: יעקב לדרמן