אאא

יוזמות רבות ומגוונות מתפרסמות בימים אלו לזכותו ולרפואתו של מרן הגרח"ע יוסף, וזוכות למעגל מצטרפים של רבבות בני אדם בארץ ובגולה.

בין היוזמות שהתפרסמו ניתן למנות קריאת עשרות אלפי ספרי תהלים, לימוד משניות וסיום הש"ס, 'מעשה טוב יומי', לימוד 'שמירת הלשון', הדלקת נרות עשר דקות לפני הזמן והוצאת השבת בזמן רבנו תם.

אלף תלמידי ישיבות ברחבי הארץ שוקדים על תלמודם בימים אלו בסניפי 'ישיבת בין הזמנים' שנפתחו על ידי ארגון החסד "שלום יעשה" לרפואתו של מרן הגרח"ע יוסף.

שלושים סניפים נפתחו מיד עם צאת חג הסוכות בערים: בני ברק, תל אביב, ירושלים, אשדוד, גני תקווה, מעלות, צפת, טבריה, קרית גת, ביתר עלית, חולון, אלעד, יבנה, רמת גן, ראשון לציון ונתניה. מיד עם תחילת הזמן, ארגון "שלום יעשה" ימשיך להחזיק אברכים תלמידי חכמים שישקדו על תלמודם לרפואת מרן.

 (צילום: יח
(צילום: יח"צ)
הגדלה

שתי יוזמות נוספות מבית "שלום יעשה" הן לימוד המוני בספר 'שמירת הלשון' מדי יום והדלקת נרות שבת עשר דקות לפני הזמן. על מנת לסייע לכל המבקשים להצטרף ליוזמות הללו, נפתח מוקד מיוחד להצטרפות למבצעים השונים. המקבלים על עצמם לעשות מעשה טוב מדי יום לרפואתו של מרן, יכולים לחייג למוקד ולמסור שמות לתפילה - במסגרת התפילה המיוחדת הנערכת מדי יום בכותל המערבי. הנרשמים למבצע לימוד יומי בהלכות 'שמירת הלשון' יקבלו הביתה בדיוור ישיר את הספר 'שמירת הלשון' - בחינם.

במסגרת המבצע להדלקת נרות עשר דקות לפני הזמן, מקווים בארגון להגיע למספר של 10,000 נשים שתצטרפנה ליוזמה - לזכותו ולרפואתו של מרן.