אאא

הטרור בירושלים נמשך: שני צעירים יהודים שעשו אמש (שישי) את דרכם לישיבת "בית אורות" בהר הזיתים הותקפו על ידי כמה ערבים תושבי האזור. מחקירה ראשונית עולה כי הם הותקפו במהלך קטטה שהתפתחה עם צעירים ערבים תושבי אזור א-טור.

כוחות משטרה בהם לוחמי משמר הגבול שהוזעקו לזירת האירוע פיזרו את הקטטה ובמהלכה כאמור נפצעו שני בני אדם. אחד הפצועים סבל מחתך קל בגב ומצבו מוגדר קל עד בינוני וכי הוא מאושפז בבית החולים ואילו השני סובל מחבלות יבשות בראשו ומצבו הוגדר קל וכמה שעות לאחר הגעתו לבית החולים הוא שוחרר.

קובי תמם, חובש בכיר במד"א שטיפל בנפגעים, סיפר כי "בתוך הישיבה ישבו שני צעירים שהיו מבוהלים ונסערים, הם סיפרו לנו שהם היו בסמוך להר הזיתים כשתקפו אותם בקרשים עם מסמרים וזרקו עליהם אבנים. יחד עם פאראמדיק כונן של מד"א שהגיע למקום טיפלנו בנפגעים - אחד נפגע בינוני בגבו מקרש והשני נפגע קל בראשו מאבן".

מבית החולים "שערי צדק" בירושלים, נמסר ל"כיכר השבת" כי באירוע המדובר נפצעו שני בני אדם וכי הם הגיעו אל בית החולים כשמצבם קל. "במהלך היום אחד מהפצועים טופל ושוחרר ואילו הפצוע השני מאושפז כשמצבו מוגדר קל עד בינוני".

מהמשטרה נמסר כי "מהחקירה עולה כי מדובר בקטטה שהתפתחה בין מספר צעירים תושבי אזור א-טור. כוח מג"ב שהוזעק למקום פיזר את הקטטה במהלכה נפצעו שניים באורח קל. שוטרי משטרת ירושלים ממשיכים בהיערכות המוגברת בשכונות מזרח העיר כדי להגיב במהירות ובנחישות לכל אירוע".