אאא

אנו רגילים זה מכבר להתעלמותה של חברת פייסבוק מהדרישות המוצדקות של משתמשי הרשת החברתית. אך בימים האחרונים נראה כי לרשת החברתית הגדולה בעולם, לא אכפת גם לתמוך בטרור החמאסי.

בימים האחרונים, מאז נפילתו של החייל שאול אורון הי"ד באסון הנגמ"ש במוצ"ש, ולאחר שהחמאס טוען שוב ושוב כי החייל שבוי בידיו. החלו פלסטינים לפתוח דפים ופרופילים מזויפים בפייסבוק, שמטרתם הוא ללעוג לחייל ולציבור הישראלי. כמו גם על מנת לנסות ולהשליט טרור וירטואלי על אזרחי ישראל.

כאשר פנינו, כמו אלפי ישראלים אחרים, לדווח לפייסבוק על עשרות הדפים והפרופילים, קיבלנו תגובות סותרות ואבסורדיות. כאשר חלק מהדפים הורדו בעקבות פנייתנו, אך לגבי חלק מהדפים והפרופילים, אשר זהים לגמרי לאלו שמחקו בפייסבוק, החליטו להשאיר על כנם.

מסרבת למחוק דפים פוגעניים (צילום: shutterstock, עיבוד כיכר השבת )
מסרבת למחוק דפים פוגעניים (צילום: shutterstock, עיבוד כיכר השבת )
הגדלה

בתוך כך, דיווחו פעילי הימין מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, והארגון השנוי במחלוקת 'להב"ה', כי עמודי הפייסבוק שלהם נמחקו על ידי חברת פייסבוק, בעקבות תלונות על הסתה.

אם גם אתם רוצים להילחם בטרור האינטרנטי של ארגוני הטרור הפלסטיניים, ובראשם החמאס. דווחו גם אתם לפייסבוק על הדפים והפרופילים המסיתים לרצח ולשנאה, או מנסים להשתתף בלוחמה הפסיכולוגית של החמאס. ואולי אז יחליטו בפייסבוק להסיר את התמיכה בטרור.