אאא

לידה בהפתעה: תושבי העיר צפת, בירת הגליל ועיר המיסטיקה, עוסקים מאז סוף השבוע בסיפור בפלאי על בני הזוג שזו להיפקד בפרי בטן כלל ללא שציפו לכך.

מדובר באברך המשתייך לאחת החסידויות הגדולות ומתגורר יחד עם רעייתו בעיר צפת, כאשר בשעות הבוקר של יום רביעי האחרון פנתה האישה לבעלה וסיפרה כי אינה חשה בטוב וכי היא סובלת מכאבי גב איומים.

בעלה ניסה להרגיע אותה והציעה לה כדור אקמול אך לאחר זמן קצר התברר כי הכאבים התגברו אף יותר.

על-פי הדיווח בקו החשיפות, בשלב זה הזעיק הבעל את כונני ארגוני ההצלה וחובשי מד"א שהגיעו במהירות ובישרו לזוג המופתע כי האישה נמצאת בתהליך מתקדם של צירים וקרובה ללידה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

האישה ההמומה פונתה במהירות לבית-החולים 'זיו' בצפת שם לאחר זמן קצר ילדה בשעה טובה ומוצלחת בת בריאה ושלימה כשהזוג המאושר ומשפחתה המורחבת הביעו את שמחתם הרבה מההפתעה החיובית שלא ציפו לה.

מבית החולים נמסר כי המשפחה מסרבת להתראיין או לשתף פעולה וכי הם שומרים על פרטיות וחסיון הלקוחות שלהם ולכן אינם נותנים מידע או אינפורמציה על המקרה המשמח.

לטענת ידידי המשפחה ההפתעה הגדולה הגיעה מחמת מספר סיבות, כשהראשונה שבהם הינה תמימותם ופשטותם של בני הזוג החסידיים ואילו השנייה קשורה בנתוני המשקל הגבוה של האישה מה שגרם למחשבה מוטעית כי אין המדובר בהריון מתקדם אלא בבעיות בריאותיות הנובעות מהמשקל העודף.