אאא

הגעתם לבתיכם אחרי שבת חתן מרוממת אצל המחותנים. כבר מרחוק הרגשתם שמשהו אינו כשורה. התריס היה פתוח ואתם זוכרים היטב שסגרתם אותו קודם היציאה. התחושה מתחזקת כשדלת הבית נפתחה בלחיצת ידית, ללא מפתח וללא מנעול. התחושה קיבלה אישוש סופי כשהבית כולו היה הפוך מקצה לקצה. שום דבר לא היה במקום. יד זדונית חיטטה בכל פינה בבית. בלב הולם אתם ניגשים אל ה'בלטה' הנכונה כדי לבדוק אם הכסף עדיין שם...

אילו רק יכולתם לדעת מי הגנב, מי זה שהעז לחדור לביתכם בחוצפה שכזו ולעשות בו ככל העולה על רוחו.

מסתבר שיש דרך. בספר החדש שיצא לאור זה עתה "קדושת יצחק" חלק רביעי, מובאת סגולתו של גדול המקובלים בדורנו הרב יצחק כדורי זצוק"ל:

"קחו מפתח ארוך וכתוב עליו את הפסוק: "ואני בחלותם לבושי שק עניתי בצום נפשי ותפילתי על חיקי תשוב". אמור את הפסוק, קשור את המפתח בספר, תפוס אותו בין אצבעות ידך ותשאל: "אם גנב גניבה זו יסתובב על צד ימין או צד שמאל. באיזה צד שתרצה".

סגולה זו היא אחת מני אלפי סגולות שנחשפו רק לאחרונה בסדרה של כרכים "קדושת יצחק", מתוך מחברות סודיות עלומות שהיו ברשותו של המקובל הרב יצחק כדורי. שורה ארוכה של קמיעות, סודות וסגולות שאסף בשקידה במשך השנים ורשם במחברתו. כמעט בכולן, כנראה, עשה שימוש במענה לפניות רבבות מאמינים שצבאו על דלתו במשך השנים.

הספר כולו עוסק בקבלה מעשית הבנויה על שליטה באין ספור שמות הקודש הסודיים של הקב"ה ובשמות המלאכים העושים רצון קונם. הנוסחאות שבאמצעותן אפשר להשתמש, ממש כמו בסיפורים הבדיוניים שרקמנו בדמיוננו בשנות ילדות. אלו אמורות לחולל פעולות על-טבעיות. המקובלים מרבים לצטט את הפסוק מתהלים, "אשגבהו כי ידע שמי יקראני ואענהו", ולהסביר כי מדובר בהבטחה ליודעי שמותיו של הקב"ה, כי אם יקראוהו נכון הוא ייענה להם.

ההנחה הרווחת היא שמי שקיבל את הנוסחאות הקדמוניות נכנס אל ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ויכול להכריח את המלאכים לפעול למענו.

הרב כדורי, מסתבר, לצד שימוש בשמות הקודש, נזהר שלא לעשות זאת בדרך הקבלה המעשית, אלא בדרך בקשה כשלצד כל קמיע נלווית תפילה לעורר את "זכות השמות הקדושים הכתובים בקמיע זה, תציל וכו'"

עם זאת, רבים מהמקובלים חולקים על נחרצות ההנחה כי כל מי שמחזיק בנוסחאות יכול להשתמש בהן וכי אם יתפעל אותן נכון הצלחתו ודאית ומובטחת. לטענתם, יש חשיבות גדולה לעוצמות הרוחניות של מבצע הנוסחה.

 

לשם כך בדיוק, נלווה "מדרכי העליה" לצד כל אחד מחמשת הכרכים. הקונטרס נכתב על ידי גאון ומקובל בפני עצמו, הרב יעקב עדס, שרשם סדרה של כללים ועבודה אישית של הלומד, "בביאור דרכים להשגת מדרגות גבוהות בעבודת השם יתברך, ומבואר גו גם בענייני הדרכים להשגת כוחות על טבעיים". תודו שגם אתם סקרנים כעת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

רגע רגע, עוד לפני ההשגות הגבוהות מופיעות "הוראות הכרחיות ללמוד הספר, אשר בלעדי כמה מהם בשום אופן אין ללמוד בספר זה", כאזהרתו של הרב עדס.

כולנו מחפשים קיצורי דרך בחיים, והספר הזה מסתבר, אינו הכתובת הנכונה. נדרשת עבודה אישית ויגיעה עצומה בעבודת הבורא יתברך, אך עדיין חמשת הכרכים של "קדושת יצחק" חושפים עולמות שהיו גנוזים מעיני כל אדם מאז ומקדם.

חמשת הכרכים הללו, בעיקרם הוא כתבי ידו של המקובל הרב יצחק כדורי שנמצאים כיום אצל בנו הרב יצחק כדורי שליט"א "והם העומדים במרכז הספרים והודפסו ממש מכתב ידו כמו שהוא בלא שום שינוי כלל, וכל הקורא בדבריו בספר רואה את צורת כתב יד קדשו כמו שהוא".

כתב ידו של הרב כדורי, לצד השרבוטים הקבליים וסודות הקודש, מופיעים בצילומם ממש.

ואם בכל זאת מישהו העתיק קמע, האם יש לזה משמעות ותוקף? ומה הסיכון בזה?

על כך בכתבת המשך בע"ה.

רוצה להשיג את הספר לחץ כאן!