אאא

אלפי המשפחות החרדיות בעיר בית שמש, יופתעו מחר בבוקר למצוא בתיבות הדואר שלהם, את העיתון החדש שיצא לאור השבוע בעירם, הלא הוא 'השבוע - בית שמש'.

המקומון החדש, הינו בן נוסף למשפחת עיתוני 'קו עיתונות דתית', והוא מהווה עוד שלב בדרך למימוש יעדי תכנית ההתרחבות חסרת התקדים, עליה שוקדים מנהלי הרשת בחודשים האחרונים.

כזכור, רק לפני כמה חודשים הושק העיתון האלעדי של הרשת - 'השבוע - אלעד', וכבר אז הצהירו בקו עיתונות דתית, כי אין המדובר באירוע חד פעמי, וכי זוהי עוד חוליה משרשרת ההתרחבות הארצית, זו שתימשך, ותקיף את כל הריכוזים החרדים ברחבי הארץ.

השבוע, היה זה סניף בית שמש שפתח את שעריו, ומהשבוע הבא יצטרף לרשת עיתון נוסף - 'השבוע - חולון - בת ים', מה שמביא את הרשת לגודל חסר תקדים במגזר החרדי - תשעה עיתונים נפרדים, מצפון הארץ ועד לדרומה.

אולם גם בכך לא אומרים מנהלי הרשת די. כבר בקרוב צפויים עיתונים נוספים לצאת לאור, כאשר האצבע מכוונת לריכוזים החרדים הגדולים, ביתר ומודיעין עילית.

ייחודם של עיתוני 'קו עיתונות דתית', הינו כידוע אופן השילוב היחודי של החדשות המקומיות, יחד עם החדשות הארציות - במישור הפוליטי והכללי, שלל טורים פוליטים ומדינים משובחים, עם מגזין שבועי נפרד, ומגזין עסקי 'ביזנס' לצידו. כל אלו יוצרים תמהיל אטרקטיבי, בפרט כאשר כל זה, מוגש לקורא החרדי בחינם.

מנהלי הרשת גם טוענים, כי סוד כוחם הינו בעצם היותם נייטרלים, כאלו המייצגים את כל גווני הציבור, מבלי לפגוע באף אחד ממנו. "במהלך השנים הרבות בהם אנו פועלים, הוכחנו כי ניתן לתת במה לכל הצדדים, לרצות את כל החוגים, וגם להצליח לא להרגיז ולא לפגוע באף אחד", הם אומרים בגאווה בלתי מוסתרת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

במסגרת התרחבות הרשת הוחלט, כי במקביל למערכת העיתון המרכזית היושבת בבני ברק, תיפתח גם מערכת מקומית בכל עיר בה קיים לעיתון סניף, דבר שיחזק את החיבור המקומי של עיתון הרשת. בהתאם לכך, נפתחים בימים אלו משרדים חדשים לרשת, גם באלעד וגם בבית שמש.

אלא שזה עדיין לא הכל. בנוסף להתרחבות הדרמטית, החליטו בשבועות האחרונים מנהלי 'קו עיתונות דתית', על מיתוגה המחודש של הרשת הותיקה. במסגרת זו, שונה מעט לוגו העיתון, ונערכו בו שינויים גרפים רבים, זאת על מנת להצעיר את פניו של העיתון הותיק.

את אירוע השקת המיתוג המחודש של הרשת, זה שיערך בסימן 20 שנה לקיומה של רשת קו עיתונות דתית, מתכוונים בקו עיתונות לחגוג במוצאי השבת הבאה (פרשת ויקהל - פקודי), באירוע מפואר ומושקע במיוחד של 'מלווה מלכה', שיערך באולמי הדר דימול, במעמד רבנים, שרים וחברי כנסת, אישי ציבור, ובכירים במשק הישראלי.

ואחרי כל זה רק נותר לתהות, מהו היעד הבא של 'קו עיתונות', והאם בקצב הזה, עיתון יומי הינו רק עניין של זמן, כפי שטוענות השמועות מזה זמן רב. ימים יגידו.

עמוד השער של 'השבוע בבית שמש', עם הלוגו החדש של הרשת
עמוד השער של 'השבוע בבית שמש', עם הלוגו החדש של הרשת