אאא

ש"ס על סף פיצוץ: מודעה שפורסמה הבוקר (חמישי) בביטאון תנועת ש"ס יום ליום, הוצגה על ידי אנשיו של יו"ר ש"ס אריה דרעי כמודעה נגד היו"ר הקודם אלי ישי.

המודעה טוענת כי יש בש"ס מי שגורם למחלוקות ויוצא נגד ההנהגה של מרן פוסק הדור רבי עובדיה יוסף זצוק"ל: "עם כל הכבוד, כל אחד והאני שלו, מסתכלים על האני של עם ישראל ולא על האני פרטי, מספיק לחלל שם שמים ולהפר את צוואתו של מרן מו"ר עט"ר זצ"ל שציווה לנו את ההנהגה הרוחנית והציבורית".

ל"כיכר השבת" נודע כי מי שעומד מאחורי המודעה הוא הר' פנחס ראובן, הטוען כי לא הייתה לו כוונה לצאת כנגד אלי ישי בפרסום המודעה וכי הנוסח שפורסם ב'יום ליום' - אינו הנוסח שנשלח לפרסום.

"המכתב לא נגד אלי ישי, אני התכוונתי לכל הפוליטיקאים החרדים" אומר הבוקר פנחס ראובן: "לא על אלי ישי אלא גם לאלי וגם לדרעי, זה לא מכוון חס ושלום נגד מישהו, זה לא אישי, זה מכוון לכל המחלוקות. המטרה שכל אחד יפסיק את 'האני' שלו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

לדבריו: "בהלוויה של מרן זצ"ל גם אלי ישי וגם אריה דרעי נשבעו ואמרו שלא תהיה מחלוקות, רק מרן נפטר - הכל מחלוקות, לא מסוגלים לעשות שלום בניהם. לא מסוגלים לבטל את ה'אני' שלהם, לא מסוגלים".

"יש דברים שאני לא כתבתי במודעה, כתבתי נוסח אחר לגמרי, לא יודע מי שינה את הנוסח" אמר ראובן.

מ'יום ליום' נמסר: "המודעות מפורסמות בעיתון לפי בקשת הלקוחות". בכיר בעיתון טען כי התיקון במודעה נעשה בתיאום ולבקשת פנחס ראובן.