אאא

בחירות 2015 • הסקרים: ערוצי החדשות פרסמו הערב במהדורות המרכזיות סקרים חדשים לקראת סוף השבוע, חודשיים לפני הבחירות לכנסת ה-20. "כיכר השבת" מסכם את הסקרים המרכזיים של הערב.

סקר ערוץ 10

סקר קמיל פוקס עבור חדשות ערוץ 10 מציג תמונה חדשה ודרמטית, לפיה אם הבחירות היו מתקיימות היום הרי שמפלגת 'העבודה' המאוחדת בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני עוקפת את מפלגת השלטון 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו בארבעה מנדטים.

על פי הסקר, אם הבחירות היו מתקיימות היום הרי שמפלגת 'העבודה' בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני זוכה בעשרים וארבעה מנדטים.

אחריה מפלגת 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו עם עשרים מנדטים בלבד, ארבעה פחות מ'העבודה'. 'הבית היהודי' בראשות נפתלי בנט עם שישה עשר מנדטים.

'יש עתיד' בראשות יאיר לפיד עם עשרה מנדטים, 'כולנו' בראשות משה כחלון גם עם עשרה מנדטים. יהדות התורה שומרת על כוחה עם שבעה מנדטים. ש"ס בראשות אריה דרעי עם שישה מנדטים, כך גם מר"צ.

'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן מתרסקת לחמשה מנדטים בלבד ואלי ישי עובר את אחוז החסימה עם ארבעה מנדטים.

סקר חדשות 2

'העבודה' בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני עם 25 מנדטים. 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו עם 23 מנדטים - שני מנדטים פחות מהעבודה.

'הבית היהודי' בראשות נפתלי בנט עם 16 מנדטים, 'יש עתיד' בראשות יאיר לפיד עם 11 מנדטים. 'כולנו' בראשות משה כחלון עם שמונה מנדטים. 'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן עם שבעה מנדטים.

ש"ס בראשות אריה דרעי עם שבעה מנדטים, 'יהדות התורה' שומרת על כוחה עם שבעה מנדטים. מר"צ עם חמישה. אלי ישי לא עובר את אחוז החסימה לפי סקר חדשות 2. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

סקר הערוץ הראשון

'העבודה' בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני זוכות ל-26 מנדטים. 'הליכוד' בראשות בנימין נתניהו עם 25 מנדטים. 'הבית היהודי' בראשות נפתלי בנט עם 17 מנדטים.

'כולנו' בראשות משה כחלון עם תשעה מנדטים, 'יש עתיד' בראשות יאיר לפיד מתרסקת לשמונה מנדטים, ש"ס בראשות אריה דרעי עם שישה מנדטים.

'ישראל ביתנו' בראשות אביגדור ליברמן מתרסקת לחמשה מנדטים כך גם מר"צ עם חמשה מנדטים. אלי ישי לא עובר את אחוז החסימה גם בסקר זה. 

עוד כתבות: