אאא

יממה אחרי עדותו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה ביחידה החוקרת הכלכלית להב 433 בלוד, פרקליטו פנה מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו והתריע בפניו כי מרשו מקבל איומים על חייו מאז נחשף לציבור.

לדבריו, האיומים הולכים וגוברים עם הזמן ובימים האחרונים הפכו למשמעותיים. האיומים מגיעים לטענתו מאנשים אלמוניים המגיבים לנפתלי בפייסבוק האישי שלו.

במכתבו למפכ"ל, כתב הפרקליט כי מרשו "צעד במרכז קוסמוס בעפולה. אחד מבעלי החנויות יצא לעברו, ירק בפניו וניסה לתקוף אותו תוך שהוא צועק 'רד מהסיפור של ביבי, אני אגמור אותך'".

לטענתו, "החל מיום 20.2.15. קיבל מרשי איומים על חייו בפייסבוק ובין היתר נכתב לו 'נשחט אותך אם לא תעזוב את ביבי, נוריד לך את הראש כמו דאע"ש'".

בתוך כך, עו"ד דן חי, פרקליטו של אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה מני נפתלי, שלח אמש מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו וגורמים נוספים בגין הוצאת דיבה ולשון הרע. מלבד נתניהו, המכתב נשלח גם לעורכי דינו של נתניהו, לשרים במפלגתו ולמנהל מטה ההסברה של הליכוד.

המכתב מתייחס בין היתר בפוסט שפורסם בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה, בו כתב נתניהו: "היום הוכח חד-משמעית כי עדותו של נפתלי מפוקפקת ובדויה. נפתלי הוא זה שניהל את המעון במשך שנתיים, שבהן ההוצאות זינקו. הוא החליט מתי ואיך להזמין ארוחות וניפח את ההוצאות".