אאא

לכבוד הגרפולוגית תמר פינקלשטיין, שמי דויד (שם בדוי), נשוי ואב לילד. מעניין אותי לדעת מה המשמעות של ציור הענפים בעץ שלי שיוצאים מהמסגרת ובכלל מה ניתן לראות על האופי שלי.

שלום דויד,

ציור העץ שלך מצויר בפינה השמאלית העליונה של הדף, בתנועתיות רבה ובקווים בעלי לחץ חזק ללא הרפיה. לעץ מסגרת עגולה עם ענפים ארוכים, ברובם קערתיים, עליהם פירות בתוספת עלים, והם חוצים את גבול הצמרת הממוסגרת.

 (צילום: shutterstock)
ציור העץ של דויד

מן העץ  ניכר כי הנך אדם חם וחברותי, עם לב רחב. בזוגיות, אתה מתמסר מאד לבת זוגך, ומתייחס אליה כמו למלכה. אם כי יתכן ואתה נותן יותר ממה שהיא מסוגלת להכיל.

כפי שניתן לראות ממיקום העץ באזור העליון ומצמיחת הענפים כלפי מעלה, קיימת בך שאפתנות גבוהה. עם זאת אתה חותר לקצור הישגים בטווח המידי, וחסר סבלנות כלפי תהליכים ממושכים.

יש לך אופי תוסס ואנרגטי, אך חשוב שתלמד גם לנוח, להרפות, ולא צבור מתחים ולהוציא כוחות במקומות שלא צריך.

הענפים החוצים את גבולות הצמרת מעידים על הרבה אומץ לב ונטייה לקחת סיכונים, כמו גם על רצון לחופש ולעצמאות. באופן סימבולי, יש כאן בנוסף, ביטוי לנכונות שלך לתת מעצמך מעל למעבר במסירות "ללא גבולות".

יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מהקונפליקט הבולט שבא לידי ביטוי בניסיונך לקבוע לעצמך גבולות, ומצד שני, קושי לשמור עליהם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ניכר כי עברת משברים בתקופת הילדות, אולם אתה מסתכל קדימה, מתרכז בפעילות היומיומית ומגלה אופטימיות כלפי החיים.

הערה: כל תכונה מתפרשת על פי הצלבה של מספר סימנים גרפולוגיים (לא רק סימן אחד), וביחס למכלול הציור.

אתם מוזמנים לשלוח ציורי עצים לכתובת המייל שמופיעה למטה.
יש לצייר בעיפרון עץ על גבי דף חלק (גודל 4A) ולחתום את שמכם על אותו הדף, לציין גיל, בן/בת ובאיזו יד אתם כותבים ולשלוח ל: tamarf.grapho@gmail.com

>> לכל הטורים של תמר פינקלשטיין על גרפולוגיה ופענוח ציורים 

תמר פינקלשטיין - גרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל, מרצה ומוסרת קורסים וסדנאות בתחום. טל': 052-801-2031