אאא

התפתחות דרמטית נוספת בפרשת רונאל פישר: איש עסקים מוכר, שהיה בעברו מעורב בענף התקשורת, נחקר בשעות האחרונות (שני) במשטרה כחלק מהחקירה הנוספת בפרשה המדוברת שהביכה את המשטרה.

על פי החשד, איש העסקים המדובר קיבל מידע מרונאל פישר ובתמורה לכך שילם תמורה. בשעות הקרובות יוחלט במשטרה האם להביאו בפני בית משפט לדיון בהארכת מעצרו.

קודם לכן, האריך בית המשפט השלום בירושלים בשלושה ימים את מעצרו של שי ברס, מנכ"ל נתיבי ישראל לשעבר, החשוד במעורבות בפרשה. ברס נעצר על ידי המחלקה לחקירות שוטרים בחשד כי העביר כספים עבור שוחד לרונאל פישר.

אתמול נעתר בית משפט השלום בפתח תקווה, לבקשת המחלקה לחקירות שוטרים והורה על פרסום זהותו של ערן מלכה, קצין המשטרה לשעבר, החשוד בביצוע עבירות שוחד ושיבוש מהלכי חקירה. קודם לכן, האריך בית המשפט השלום בירושלים, בחמישה ימים את מעצרם של עו"ד רונאל פישר וכן את מעצרו של ערן מלכה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

החשודים בפרשה, נעצרו בשבוע שעבר בידי חוקרי המחלקה לחקירות שוטרים ונחקרו בחשד לתיווך לשוחד, שיבוש מהלכי משפט ועבירות מתחום טוהר המידות.

המחלקה לחקירות שוטרים כבר הודיעה בעבר לעו"ד רונאל פישר, על כוונתה להעמידו לדין פלילי בגין חלק מהחשדות נגדו, בכפוף לשימוע שייערך לו, ככל שיחפוץ בכך.

בפרקליטות ציינו כי נשקלת העמדתו של פישר לדין פלילי בפרשות העיקריות המכונות "פרשת אלון חסן" ו"פרשת אילון מכלוף", כאשר פרשיות נלוות נוספות עודן מצויות בחקירה.