אאא

זאבה נשכה חמישה מטיילים בגולן: צוותי הצלה הוזעקו בשעות אחר הצהרים לרמת הגולן לטפל בצעיר שטייל באזור וננשך על ידי זאבה סמוך למבצר נמרוד. מדובר ככל הנראה בזאבה שנשכה מוקדם יותר ארבעה מטיילים אחרים באזור. כל המטיילים טופלו בבית החולים זיו בצפת וחוסנו נגד כלבת בשל חשש שהזאבה חולה בנגיף.

פלסטינים נפגעו מאש צה"ל: כוח צה"ל ירה לעבר שלושה פלסטינים שהתקרבו לגדר המערכת באזור האסור לשהייה בדרום רצועת עזה. כלי תקשורת בעזה דיווחו כי השלושה נפצעו בדרגות פציעות שונות כשאחד מהם נפצע באורח קשה וזאת לטענתם מאש צה"ל. דובר צה"ל מסר כי חיילים שהגיעו למקום ירו באוויר והפלסטינים התרחקו מהמקום.

מובארק ובניו נידונו למאסר: אחרי שנים של משפט, נשיא מצרים לשעבר חוסני מובראק ושני בניו עלא וגמאל נידונו לשלוש שנות מאסר בפועל כל אחד וקנס כולל של 125 אלף לירות. העונש נגזר בעקבות חלקם בפרשת השחיתות של ארמון הנשיא, בה הם הורשעו לפני מספר שנים.

נער תכנן פיגוע במלבורן: נער בן 17 נעצר על ידי שלטונות אוסטרליה לאחר שעל פי החשד תכנן להטמין שלוש פצצות במלבורן בכדי להוציא אל הפועל סדרת פיגועים בקרוב. חומרי הנפץ הושמדו על ידי חבלנים ועל פי מקורות משטרתיים נגד הנער יוגש כתב אישום בקרוב על עבירות הקשורות בטרור. מהמשטרה המקומית נמסר כי הוא נעצר בביתו שמצפון למלבורן, שם גם אותרו הפצצות.

אובמה ממשיך את המסורת: אחרי ששלושת קודמיו בתפקיד ריצ'ארד ניקסון, ג'ורג' בוש האב וביל קלינטון עשו זאת, ברק אובמה הגיע לביקור בדרום דקוטה ובכך הפך לנשיא הרביעי בהיסטוריה האמריקנית שביקר בכל 50 המדינות בפדרציה במהלך כהונתו.

בתוך כך דווח, כי אובמה יוועד ביום רביעי עם מלך סעודיה בבית הלבן. במהלך הפגישה ידונו השניים במגוון סוגיות אזוריות ויקיימו מספר התייעצויות. הפגישה נערכת לקראת ועידת מנהיגי שש המדינות החברות במועצת שיתוף הפעולה של מדינות המפרץ. כך מסר הבית הלבן.