אאא

לפנינו עץ של בחורה בשנות העשרים. תיאור העץ בקצרה: העץ גדול, תופס כמעט את כל שטח הדף. בצמרת ענפים המסודרים בצורה שיטתית, והיא מעוטרת בפרחים.

מדובר באישיות שכאשר היא נמצאת בסביבה, אי אפשר להתעלם מנוכחותה. היא חברותית, בעלת שפע רגשי, וגם לא מעט עקשנית. היא תמיד תדאג להיראות נאה ומטופחת עם הופעה מוקפדת, ולא משנה לאן היא הולכת. היא פדנטית מאד, וזקוקה לסדר וארגון כדי להצליח להתנהל ולתפקד.

יש לה זיכרון יוצא דופן לפרטים. כשהיא חוזרת מחתונה, היא זוכרת באופן מפורט על מה כל אחת דיברה, מה לבשה, וכיצד התאימה את העגילים לנעליים. יש לה הצורך לדעת ולקלוט כמה שיותר אינפורמציה מבחוץ, כפי שבא לידי ביטוי בציור הענפים הפתוחים.

יש לה אגו חזק, אך עם זאת, קליפת הגזע שמופיעה בציור מצביעה על רגישות וסערה פנימית המתחוללות בתוכה, למרות החוסן והעמידות שהיא משדרת כלפי חוץ. חשוב מאד, למרות שזה לא יהיה קל, שתלמד להיות יותר טבעית ומשוחררת, ופחות עסוקה ב"איך אני נראית", ו"מה חושבים עלי" זה יחסוך לה הרבה הוצאת אנרגיות יקרות ומיותרות.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

הערה: כל תכונה מתפרשת על פי הצלבה של מספר סימנים גרפולוגיים (לא רק סימן אחד), וביחס למכלול הציור.

אתם מוזמנים לשלוח ציורי עצים לכתובת המייל שמופיעה למטה.
יש לצייר בעיפרון עץ על גבי דף חלק (גודל 4A) ולחתום את שמכם על אותו הדף, לציין גיל, בן/בת ובאיזו יד אתם כותבים ולשלוח ל: tamarf.grapho@gmail.com

>> לכל הטורים של תמר פינקלשטיין על גרפולוגיה ופענוח ציורים 

תמר פינקלשטיין - גרפולוגית מוסמכת מטעם האגודה לגרפולוגיה מדעית בישראל, מרצה ומוסרת קורסים וסדנאות בתחום. טל': 052-801-2031