אאא

נלכדה כנופייה: אחרי גל חדירות ופריצות לישובים ובתים, באזור המערבי שלגזרת בנימין, החליטו בתחנת בנימין על הקמת צוות חקירה מיוחד (צח"מ), בשיתוף מחלקת המודיעין של החטיבה המרחבית אפרים.

הכנופייה, ניסתה לא רק לפרוץ לבתים ולגנוב רכוש, אלא גם לדרוס ולפגוע בשוטרים, זאת במהלך ניסיון מעצר של חלק מחברי הכנופייה.

צוות החקירה פעל באמצעים רבים כולל טכנולוגיה מתקדמת ואמצעים מורכבים. במהלך עבודת הצוות נעצרו שני חשודים אשר נחקרו והפלילו מספר נוסף של חשודים נוספים שלקחו חלק בפריצות. בשבוע שעבר נעצרו שלושה חשודים נוספים שהיו חלק מאותה כנופייה.

בלילה שבין שישי לשבת נעצרו שני החשודים המרכזיים, שהם ראשי הכנופייה במבצע חטיבתי של חטמ״ר אפרים, בפעילות מורכבת של יחידת ׳דובדבן׳.כל חברי הכנופייה שנעצרו הינם ערבים תושבי נעלין.

מפקד תחנת בנימין סנ"צ דודי חיון אמר: "הפעילות כנגד הפורצים היתה מורכבת ונמשכה מספר שבועות. הפעילות דרשה מאיתנו משאבים רבים ושיתוף פעולה מלאה בין תחנת בנימין יחידות מחוז ש"י חטיבת אפרים ויחידות מיוחדות.

"הכנופייה הזאת גרמה לפגיעה בתחושת הביטחון וגרמה לתושבים רבים להרגשת אי נוחות, כאשר ביתם נפרץ ונגנב רכוש, לכן פעלנו בנחישות ללא פשרות עד ששמנו את היד על כנופיית הפושעים".