אאא

כותרות כיכר TV:

• הלוויתו של האדמו"ר מסערט ויז'ניץ, שנפטר אמש, תצא היום בשעה חמש מבית מדרשו בעיר חיפה, משם תגיע מיטתו לבני ברק בשעה תשע והאדמו"ר יטמן בבית החיים ויז'ניץ. במשטרה מפרסמים שורת אזהרות, בכדי למנוע אסון חלילה בהלוויה, וקוראים שלא להביא ילדים.

• מרגש: בעקבות פרסום של "כיכר השבת" בדף הפייסבוק, מאות הגיעו להלוויית ערירי. אמש בשעות הלילה, פרסמנו, קריאה להגיע להלוויתו של מאיר אוחנה, אדם ערירי מאשדוד, הפוסט צבר קרוב לחצי מיליון צפיות ואלפי שיתופים, ומאות אנשים נענו לקריאה והגיעו ללוות את אוחנה בדרכו האחרונה.

• משרד הבריאות, הורה על הפסקת כל הניסויים בבני אדם שנערכו בבית החולים מעייני הישועה בבני ברק, זאת לאחר שבבדיקה התגלו שורת ליקוים בהליכי הניסויים. מבית החולים נמסר ל"כיכר השבת", כי הם הזמינו את בדיקת משרד הבריאות וכי כל הליקויים תוקנו.

• בית המשפט העליון, קיבל את בקשתו של אהוד אולמרט, ודחה את ביצוע עונש המאסר שנגזר עליו בתיק טלנסקי, עד לדיון בערעור שהגיש על פסק הדין בפרשה. אולמרט היה אמור להתחיל מחר לרצות שמונה חודשי מאסר.

קרדטים: האדמו"ר מסערט ויז'ניץ - אהרן ברוך ליבוביץ וארכיון כיכר השבת, אהוד אולמרט - איתי בלומנטל YNET; הלווית מאיר אוחנה - מנחם בללו.