אאא

טרור בירושלים: לילה סוער בירושלים בעקבות מספר אירועים של יידויי אבנים ברחבי העיר. המשטרה עורכת סריקות אחר החשודים.

האירוע הראשון התרחש בציר שועפט במזרח ירושלים, אז אלמונים ערבים יידו אבנים לעבר הרכבת הקלה. בעקבות כך נגרם נזק רב לרכבת ובחסדי השם לא היו נפגעים באירוע.

שעות לאחר מכן אירע מקרה נוסף באותו אזור. ערבים יידו אבן לעבר הרכבת הקלה. גם כאן נגרם נזק לרכבת ובחסדי השם לא היו נפגעים.

המשטרה עורכת סריקות באזור לתפיסת החשודים הערבים בשני המקרים ולעת עתה נבדקת האפשרות בין היתר כי מדובר באותם חשודים בשני האירועים.

המקרה השלישי התרחש היום בבוקר, אז יודו שוב אבנים באזור ציר שועאפט. 

זהו אינו המקרה הראשון ביממה האחרונה. חרדי שעשה את דרכו להתפלל אתמול בקבר שמעון הצדיק בשכונת שייח ג׳ראח בירושלים, נפצע בראשו כתוצאה מיידויי אבנים לעברו על ידי אלמונים ערבים.

האירוע התרחש לפנות בוקר ברחוב שדרות חיים בר לב הסמוך לקבר שמעון הצדיק, צוותי הצלה הוזעקו לזירה לאחר שהתקבל דיווח במוקד החירום על אדם שנפצע כתוצאה מידויי אבנים.

הצוותים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ובסיומו פונה לבית החולים שערי צדק בעיר, כשעל פי צוותי הצלה מצבו מוגדר קל.

מתחקיר ראשוני עולה כי החרדי עשה את באזור לכיוון קבר שמעון הצדיק ולפתע ערבים תושבי האזור החלו ליידות לעברו אבנים ובשל כך נזקק לטיפול רפואי.

כוחות משטרה ממשטרת מחוז ירושלים הגיעו לזירה והחלו בסריקות אחר החשודים במעשה. לעת עתה לא נעצרו חשודים ובמשטרה מקווים כי אלו ייעצרו בקרוב ויועמדו לדין פלילי.