אאא

רשימת הזוכים במבצע קיץ על גלגלים הולכת וגדלה, ואיתה גם ההדים שמעוררת הפעילות.

הזוכים המאושרים מגיבים בהתלהבות רבה על האפשרות שניתנה להם לממש את החלום המושלם לבין הזמנים- לטייל עם כל המשפחה ברכב מרווח וממוזג וליהנות מזמן איכות משפחתי ועוד המון פינוקים.

אהרון הורוביץ מבני ברק, שזכה ברכב שכור במתנה לשבוע, מסכם בסיפוק את הזכייה ומשתף אותנו בתוכניות שלו ושל משפחתו לחופשת בין הזמנים:

"כמובן שהזכייה הפתיעה וריגשה אותנו מאוד, ויותר מכך. היא תשנה לנו את כל החופשה.

רכב חדיש, מרווח ונוח, שיעמוד לרשותנו למשך שבוע שלם, זה עולם אחר לגמרי .

ואם ניקח בחשבון גם את חבילת הפינוקים שבאה איתו, זה הולך להיות בין הזמנים הכי טוב שהיה לנו אי פעם."

מה התוכניות שלכם לחופשה עם רכב צמוד?

"כבר סגרנו תאריכים ברורים לשבוע באזור טבריה וצפת. אנחנו מתכננים להקיף את הצפון עם הרכב הזה."

זו ההזדמנות שלכם להצטרף אל אהרון, ועשרות זוכים מאושרים נוספים שכבר ממשו את החלום. הפרס האטרקטיבי וכמות הזוכים הגדולה, מספר זוכים נוספים בכל יום, הופכת את ההשתתפות במבצע לכדאית במיוחד, ומעניקה הזדמנות למשתתפים רבים לזכות בחוויה משפחתית בבין הזמנים .

איך משתתפים?

קונים ב- 50 שקלים בקניה אחת ממגוון מוצרי המותגים המשתתפים במבצע: קוקה-קולה, דיאט קוקה-קולה, טרה, מולר, פריגת, ספרייט, קינלי סודה, פיוז טי, פאנטה ונביעות. שומרים את החשבונית בה מופיעים כל המוצרים, מתקשרים לטלפון 03-6060604 מקישים את פרטי החשבונית ועונים על 3 שאלות ידע על המותגים שבמבצע.

המשתתפים שענו תשובות נכונות בפרק הזמן המהיר ביותר בכל יום, זוכים ברכב משפחתי שכור עד שמונה מקומות למשך שבוע, או ביום טיול משפחתי עם רכב ונהג צמוד לבחירתם. בנוסף, יקבלו הזוכים חבילת פינוקים הכוללת מגוון ממוצרי המותגים המשתתפים במבצע לטיול מושלם.

המבצע בתוקף מיום ראשון כ"ה תמוז ה- 12/07/15, עד יום חמישי, כ"א אב, ה- 06/08/15

יש לשמור על החשבונית כהוכחת קניה. מימוש הזכייה יתאפשר אך ורק כנגד הצגת חשבונית.