אאא

דאעש בירושלים: אנשי ארגון הטרור המדינה האיסלאמית, פרסמו לראשונה התייחסות לגל הטרור בישראל, עודדו את המחבלים ואיימו כי הם בדרכם לירושלים. 

אנשי דאעש פרסמו חמישה סרטונים שונים העוסקים במצב, וכוללים בתוכם קריאות להמשיך ולהפחיד את היהודים. 

באחד הסרטונים אומר הקריין כי מסגד אל אקצא "נכבש על ידי בני האדם השפלים ביותר - היהודים", שגם "זרעו בו הרס". התעמולה הקיצונית גורסת גם שהיהודים "רוצחים את הפלסטינים, עוצרים אותם, מענים אותם ומחללים את כבודם תוך שידור תמונות מגמתיות".

הוא ממשיך ואומר: "בתוך כל זה נשלפו הסכינים והפגיונות כדי שתהיה להם רוויה מהדם (של היהודים). תגובה כנגד תגובה ומידה כנגד מידה. זו הדרך של צאצאיו של סלאח א-דין - ג'יהאד למען אללה. האדמה תחת רגליהם של היהודים תהפוך להר געש. הדם שלהם יזרום וחלקי גופותיהם יופצו לכל עבר".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

 (עריכה ותרגום וידאו: מתוך ynet)
מתוך הסרטונים
הגדלה

בהמשך הסרטון נראים אנשי דאעש המברכים את המחבלים ומעודדים אותם להמשיך בפיגועים.  "תפחידו אותם באמצעות מכוניות תופת... תהפכו אותם לגופות רקובות וחלקי גופות שנפוצות לכל עבר". בנוסף איימו בדאעש: "דעו שחיילי האיסלאם נלחמים כאן בעיראק, בסוריה, בחורסאן, בקווקז ובמערב אפריקה, אבל העיניים שלהם מופנות לירושלים והם ייכנסו אליו בעזרת אללה".

אחד מהטרוריסטים קורא לפלסטינים שלא להתייחס לחמאס ולפתח: "הם הוקמו כדי לקרוע אתכם ולפלג ביניכם. אין הבדל בין פתח לחמאס. כל אחד מהם פועל למען האינטרסים האישיים שלו בלבד. חלק מהם משת"פ של הצלבנים (מערב) וחלק אחר משת"פ של הספאווים (האיראנים)". 

בסרטון אחר נאמר: "למה אתם מחכים? שהארגונים האלה (חמאס וכו') יפתחו בפניכם את המצבורים שלהם? תהיו זאבים בודדים שתוקפים את אויביו של אללה. תישאו מה שאתם יכולים מבחינת נשק ותרצחו אותם איפה שתמצאו אותם".