אאא

שמחת שבע ברכות: ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה הגיעו יחד עם שרי הממשלה לשמחת השבע ברכות של בתו של יו"ר ש"ס אריה דרעי שהתקיימה במלון 'גני ירושלים'.

אחד הרגעים המעניינים שנרשמו באירוע היה כאשר אריה דרעי עלה לנאום ושיבח את רעייתו יפה ולאחר מכן חיזק את ידיה של שרה נתניהו שאמרה לו "רגשת אותי".

דרעי פתח ואמר: "אני אומר לאישתי היקרה, יפה, שלי ושלכם שלה הוא. באמת, ישר כוח ליפה, בזכותה, לגדל בבית תשעה ילדים ותשעה עשר נכדים, לנהל ארבעה מוסדות ולחנך בנות לאקדמיה ולהוציא אותם ממעגל העוני, כל הכבוד לה".

צפו: הוידאו המלא משמחת השבע ברכות 

בשלב הזה עבר יו"ר ש"ס לפרגן לרעיית ראש הממשלה: "אני חייב לסיים בעוד אישה אחת, אשת ראש הממשלה - שרה, אנחנו רוצים לחזק את ידייך ולומר לך תזכי למצוות. מי שהכיר את סבא שלך, יודע שאת עם שורשים חזקים מאוד, ושום רוח שבעולם, רוחות חזקות, ימניים לפעמים שמאליים, לא יזיזו אותך, תמשיכי לעמוד לימין בעלך".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"תמשיכי לעשות את המצוות שאת עושה בעיריית ירושלים, אנחנו יודעים שאת נטועה חזק בתוך הציבור החרדי שלנו", הוסיף דרעי.

ראש הממשלה הגיב לדרעי ואמר: "תודה רבה". רעייתו אמרה לדרעי: "תודה, ריגשת אותי".

לאחר מכן ניגש נתניהו לאסתר דרעי, אמו של אריה, ואמר לה: "הרבה ברכה מהמשפחה המתרחבת". אסתר: "תדע לך שאנחנו מאוד אוהבים אותך". נתניהו: "אני אוהב אותך. אני רואה את הנשמה שלך".

נתניהו עצמו אמר בנאומו: "נוצר בין המשפחות שלנו קשר מיידי, נמשך גם על הבנים, שרה ואני, יפה ואריה, השנים חלפו - אני ואריה כבר לא כל כך צעירים, והנה התחדשה השותפות הזו".