אאא

פעמים רבות אנו חשים מותשים מהשגרה ומעוניינים לצאת לחופשה. עם זאת, לרובנו אין המשאבים לצאת לחופשה מתי שנחפוץ בכך, ולכל מקום בו נרצה לנפוש. אנשים רבים אינם מודעים לכך, אך בארץ קיימים מקומות רבים בהם ניתן לנפוש, מבלי לקרוע את הכיס.

בנוסף, קיימים אתרים המציעים דילים משתנים, אטרקטיביים במיוחד, לחופשות בארץ. הרי לפניכם כמה פרטים שחשוב לדעת.

דילים לחופשות באילת

באילת, עיר הנופש של ישראל, קיימים מלונות רבים המציעים למתארחים בהם אירוח ברמות שונות. לעיתים קרובות, השהייה במלונות אלה הינה יקרה ביותר, וכן גם הטיסה לאילת. מסיבה זו, אנשים רבים מעדיפים לחסוך כסף ולטוס לחו"ל, ולוותר על חופשה בארץ באופן תדיר יותר. לא כולם מודעים לכך, אך קיימות תקופות מסוימות בשנה, בהן מחירי האירוח במלונות השונים באילת יורדים משמעותית. כך, למשל, אירוח במלון ברמת חמישה כוכבים, שעולה בתקופת הקיץ בסביבות ה- 5000 שקלים, יוכל לעלות בחודשי ספטמבר-אוקטובר גם 2000 או 3000 שקלים. חשוב לזכור כי אילת הינה אחת הערים החמות ביותר בישראל, ומכאן שגם בחודשי ספטמבר-אוקטובר ניתן לנפוש בה בכיף, בהבדל קטן אך משמעותי: מחירים אטרקטיביים בהרבה.

צימרים

גם בכל הנוגע לצימרים, אפילו כאלה שנחשבים ליוקרתיים במיוחד, חשוב לדעת מהי התקופה הטובה ביותר לצאת לחופשה. לרוב, יציאה לחופשה ספונטנית בצימר עשויה לחסוך לכם עלויות באופן משמעותי, וזאת לאור העובדה שבעלי צימרים רבים אינם מעוניינים להשאיר את הצימר שלהם ריק לתקופה ארוכה – עניין הגורם להם לצאת במבצעים או להוריד את המחיר באופן משמעותי לקראת סופי שבוע שבהם לא היה ביקוש לחופשה בצימר. אם אתם אנשים שאוהבים לצאת לחופשות ספונטניות, שווה לבדוק יום או יומיים לפני התאריך בו אתם מעוניינים לצאת לחופשה מחירים של צימרים שונים באינטרנט. באופן זה, תוכלו לעלות על דילים אטרקטיביים לצימר, שיוזילו לכם את מחיר החופשה באופן ניכר.

אתרי קופונים

פרט ליציאה לחופשות בחודשים או בימים הפחות מבוקשים בשנה, ניתן כמובן גם לחפש אתרים ייעודיים, המעניקים לגולשים שלהם קופונים לאטרקציות שונות, לבתי מלון ולצימרים. כך, ניתן לשהות באותו בית מלון בו רציתם לנפוש מלכתחילה, רק שבעזרת הקופון, תוכלו לעשות זאת במחיר אטרקטיבי ביותר, כזה שיכול להוזיל את המחיר המקורי של החופשה באופן משמעותי. אתרי הקופונים הללו מעניקים לגולשים בהם קופונים למלונות ולצימרים משתנים, וכדאי לעקוב אחר אתרים אלה באופן קבוע, כך שתוכלו לרכוש את הקופון האטרקטיבי ביותר עבורכם.