אאא

השוטרים פרצו לבית עם "סולם גנבים": בסוף השבוע האחרון (חמישי) גילה א', תושב בני ברק כבן חמישים, כי בעת ששהה מחוץ לביתו פרצו למקום חמישה שוטרים לאחר שעשו "סולם גנבים". שניים מהשוטרים טיפסו למרפסת הבית שבקומה הראשונה ופתחו את הדלת לעוד שלושה שוטרים שנכנסו לביתו ללא צו. בעקבות הפריצה, הגיש א' תלונה למחלקה לחקירת שוטרים נגד השוטרים שהיו מעורבים בפריצה.

בראיון לאתר ynet סיפר א' "כשחזרתי הביתה הבחנתי שמישהו היה שם, אני לא משאיר אור בדרך כלל והיה אור. אז פתחתי את המצלמות וראיתי שני פורצים נכנסים דרך המרפסת, ואז הם פתחו את הדלת הראשית ונכנסו עוד שלושה שוטרים, לאחר שזיהו שיש מצלמות בבית הם מיהרו לעזוב אחרי ששהו בחדר השינה ובסלון".  

"מאז הפריצה אני במצב לא קל. אני לא נרדם ויש לי פחדים. אף אחד לא בא להסביר לי כלום. בני הלך למשטרה ושם אמרו לו: 'תגיד תודה שפרצו שוטרים ולא גנבים'. בעיני זה פשע בגיבוי דרגות" מוסיף א'. 

א' הסביר בראיון ל-ynet כי הוא אמנם היה מעורב בעבר בפלילים, אך לטענתו "היום אני בעולם אחר. אין לי קשר לסמים, לפשע או למשטרה. חיי הם עבודה, בית, וחזרה לעבודה. אין לי ספק שזו טעות, אין לי אבק של משהו לא חוקי, ואני גר עם בני. הם גם לא השאירו מכתב או דו"ח שמודיע שהם פרצו. כלום".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "הפעילות המשטרתית בוצעה על פי החוק והנהלים הנדרשים".