אאא

סערת דרעי: יושב ראש ש"ס ושר הפנים אריה דרעי שיגר הבוקר (ראשון), איגרת לפעילי ש"ס בעקבות חקירת המשטרה נגדו, לדבריו הוא אינו יודע על מה החקירה, הוא בטוח בחפותו וממשיך בעבודתו, ומבקש מהפעילים שלא לעסוק בפרשה. 

את דבריו פתח דרעי: "ימים לא פשוטים עוברים עלי ועל משפחתי, ואני יודע שגם לכם קשה, אין לי שום מושג על מה חוקרים, כמוכם אני ניזון מהתקשורת אולי קצת פחות מכם". 

דרעי חזר על הצהרתו: "הודעתי כבר שאשתף פעולה ואענה על כל מה שאתבקש. לא נפל דופי בכל פעולותי".

לדבריו: "אני ממשיך לעבוד ולסייר כרגיל, וכך אני מבקש ודורש מכם, אל תתעסקו בזה, הניחו למי שזה תפקידו".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

דרעי מגיב לפרשה ביום חמישי (באדיבות המצלם)

בהמשך דבריו כתב דרעי: "אנו ממשיכים בתנופה כולנו יחד עם כל מה שהתחלנו, לעזור לחלשים, לחזק את מוסדות החינוך והתרבות שלנו, לפתוח עוד מסגרות חינוך לאוכלוסיה הרחבה, לשמור על צביונה היהודי והערכי של מדינת ישראל, לחזק את הרבנות ובתי הדין. ובעיקר להיות הכתובת לכל פניות הציבור".

"כמובן אני אוחז בנשק של אבותינו והוא להתפלל לפני בורא עולם, ולזכור שאין עוד מלבדו כפשוטו ממש, אין שום כח או רצון בעולם בלתי השם לבדו" הוסיף שר הפנים.

יו"ר ש"ס סיים את מכתבו: "אחיי ואהוביי אני מודה לכם על התמיכה והעידוד ובעיקר על הגיבוי, זה לא דבר מובן מאליו, זה כוחה של תנועה תורנית שמקבלת מרות של חכמי ישראל, וזכות מרן רבינו עובדיה יוסף זיע"א , וברכתם ועצתם של מועצת החכמים שליט"א בראשות מרן ראש הישיבה שליט"א תעמוד לנו וחפץ השם בידינו יצלח, יום טוב ובשורות טובות".