אורז מקסיקני אדום עם המון ירקות
אורז מקסיקני אדום עם המון ירקות (צילום: delicious)
אאא

אורז מקסיקני ומגוון ירקות בסיר אחד

זמן הכנה: 15 דקות | פרווה 

תבשיל פיקנטי חם ומנחם של אורז אדום ומגוון ירקות שמתבשלים יחד בסיר אחד - כן, גם האורז! אגב, תוכלו להחליף את האורז הלבן באורז חום ולהפוך את התבשיל הנהדר הזה לבריא.

למתכון

גיבץ' - תבשיל קישואים ברוטב עגבניות

זמן הכנה: 20 דקות | פרווה

כשמבטאים את שם התבשיל בקול, זה נשמע יותר כמו קוועצ', וגם עלול להיראות ככה, אבל התוצאה משובחת וטעימה כל כך שאפשר להתעלם בקלות מכל השאר. תבשיל קישואים ברוטב עגבניות. מלבד העובדה שזו מנה בריאה ומזינה, המטבח שלכם יתמלא בריח נוסטלגי, כאילו אמא עומדת ומבשלת כאן. תכינו את הלחם.

למתכון

תבשיל קבב עם תפוחי אדמה ופטריות ברוטב עגבניות

זמן הכנה: 30 דקות | בשרי

צריכים להעמיד ארוחה חמה ומשביעה אבל אין לכם זמן ועצבים לבלות את כל שעות הפנאי הלא-פנויות שלכם במטבח? זה בשבילכם: מתכון לתבשיל קבב עם תפוחי אדמה ופטריות ברוטב עגבניות. מנה שנראית מושקעת, ובפועל - כמעט לא דורשת השקעה.

למתכון 

פסטה פנה ברוטב עגבניות פיקנטי - אל ארביאטה

זמן הכנה: 30 דקות | פרווה

פנה היא פסטה בשרנית, קצרה וחלולה ובשל צורתה הייחודית, הרוטב נתפס בה היטב, ולכן היא מתאימה לתבשיל מחמם, וכאן היא מגיעה ברוטב עגבניות פיקנטי - או כמו שהאיטלקים קוראים לזה: רוטב אל ארביאטה.

למתכון

עוף מבושל עם עגבניות ועשבי תיבול

זמן הכנה: 20 דקות | בשרי

בגדול, זו מנה מקטגוריית "לגזור ולשמור". כל אחד צריך לדעת להכין מנת עוף ראויה לארוחה המשפחתית. הנה מתכון בסיסי לתבשיל עוף עסיסי וטעים המבושל היטב ברוטב עגבניות ועשבי תיבול.

למתכון