ישי ריבו  (צילום: יח"צ)
אאא
לאחר אלבום הבכורה שלו שחשף תופעה מוזיקלית מרתקת, ישי ריבו (26) משחרר סינגל חדש, "זוכר אני", אותו כתב והלחין. על ההפקה המוזיקלית אחראים ישי ריבו ומאור שושן.
 
ריבו הוא תופעה מוזיקלית מפתיעה ומרעננת מאוד, שהבזיקה במחוזות המוסיקה בשנים האחרונות. מאחוריו עשרות שירים מצליחים ואלבום זהב אחד (ועוד אחד בדרך), דואטים והופעות עם מיטב האומנים: שלמה ארצי, דודו טסה, עידן רייכל ואחרים.
 
בנוסף, כתב ישי שיר לאברהם פריד, לאלבום ה"ישראלי" שיראה אור בעתיד הקרוב.
 
הקפיצה המטאורית שחווה ריבו, מציבה אותו במרכז העשייה התרבותית הישראלית על הקו היהודי מסורתי. השירים של שלו מהלכים קסם על המאזין ושובים בפשטות הלחנים ובטקסטים הרגישים.
 
כעת משיק ישי סינגל נוסף, זוכר אני והוא נרגש מאוד, בין השאר בשל הסיבה שהשיר נכנס כבר לפלייליסט גלגל"צ.
 
הלחן נוצר בעקבות תחרות הלחנת שירי משוררים, בה השתתף לפני מספר שנים. הלחן התבשל במוחו זמן רב, וביום אחד, נכתבו גם המילים. יחד הן חברו לשיר נפלא בקצב הכיפי. 
 
"הטקסט מדבר על העשייה המוסיקלית שלי", מספר ריבו. "אני זוכר את כל הדרך, התהליך. זה שיר אישי מאוד המתאר את מה שעברתי בתחום המוסיקה, אני חושב שהמילים מדברות בעד עצמן".
 
"זה הזמן הכי מתאים למילים, לפרוץ. זה שיר שבא לידי ביטי מצוין בהופעות, למעשה זה השיר הראשון שניסינו מול קהל והקהל אהב מאוד, למרות שעדיין לא הכיר מהופעות ומהרדיו. למעשה אני חושב שזה שיר אהוב, כי כל אחד תחבר אליו מהמקום האישי שלו", הוא מוסיף.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'מוזיקה' ותישארו מעודכנים

זוכר אני • מילות השיר:

זוכר אני את כל הדרך

ויש קשיים זה לא שאין

על כל פנים הכל זה חסד

ורחמים גדולים

 

ומי אני בכל הרצף

״הרי חיים לא קונים בכסף

קונים בחסד

ומעשים קטנים״

 

פזמון:

וכל היום וכל הלילה

בלא משים 

ניסי ניסים

עוברים עלי עוברים עלי

אני יודע זה מלמעלה

ולא הכל ורוד

אבל הכל זה טוב 

טוב בחיי

 

זוכר אני בכל הכח

ויש דברים שאני לא יכול לשכוח

על כל פנים 

לא הכל רשמתי

בטח גם לא הייתי 

מוצא מילים