אאא

במפלגת 'הליכוד' משיבים הבוקר (שני) אש ליו"ר 'הבית היהודי' השר נפתלי בנט ואומרים כי הוא הגורם המאיים ביותר על ממשלת הימין.

בכיר בליכוד אומר הבוקר כי "מדובר במצב אבסורדי שבו הגורם המאיים ביותר על ממשלת הימין הרחבה בראשות הליכוד הוא יו"ר הבית היהודי".

"קמפיין הצביעות של בנט לא יודע גבולות", הוא מוסיף. "מי שישב עם ציפי לבני בממשלה שקיימה משא ומתן ישיר מול הפלסטינים פתאום גילה את האור ובאורח פלא ממש במקביל למינוי ליברמן לשר הביטחון".

לדברי הבכיר: "אם בנט מתעקש להוציא את הבית היהודי מהממשלה ממניעים אישיים, האחריות לתוצאות תהיה כולה שלו, רק שלא ינסה למכור לציבור שהוא עושה זאת ממניעים אידיאולוגיים כי אף אחד לא קונה את זה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

כזכור, אמש תקף בנט את ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך כנס יום ירושלים בישיבת מרכז הרב ואמר: "רק כשנהיה חדים ונחושים תמיד, העולם יעזוב אותנו במנוחה. ועד אז, נצטרך כל יום לשחרר את ירושלים מחדש".

לדבריו: "יש כאלו, בארץ ובעולם, הנרתמים ליוזמות ערביות שונות, על פיהן נחלק את הארץ, נחלק חלילה את ירושלים, ונחזור לקווי 67'. כי העולם לוחץ, ויש צורך לפייס אותו. להם אני אומר בערב זה: לעולם לא. אנחנו כולנו עומדים כצוק איתן למען שלמות ארצנו. לא מגמגמים, לא מתבלבלים, לא מזגזגים".

בנט הוסיף: "הגיע הזמן לומר בקול ברור: ארץ ישראל שייכת לעם ישראל. בעברית, באנגלית, ברוסית ובצרפתית, בקיץ, בחורף, כשיש בחירות וכשאין בחירות. למה? כי העולם מקשיב לנו. לכל מילה שלנו. העולם מזהה חולשה, כמו שהוא מזהה עוצמה. העולם מזהה ומריח מתי איננו בטוחים בזכותנו על הארץ, ומסתער עלינו בחמת חרמות".