אאא

סביר להניח שנתקלתם לא פעם בכתבות "לפני-אחרי" של אנשים שעברו מהפך קיצוני ועכשיו הם נראים הו, כה מדהים - בואו תראו כמה שהם נראים מדהים, כן, זה אפשרי. ובכן, זה באמת אפשרי.

מרכיב משותף לרוב חוויות ההצלחה במקרים האלה שבלט מיד, היה שתיית מים חמים עם לימון בכל בוקר. מסתבר שההרגל הזה עושה נפלאות. הנה 5 מהם.

1. שיפור משמעותי בפעילות מערכת העיכול

שתיית מים חמים עם לימון ממריצה את מערכת העיכול, מה שמסייע לגוף לספוג חומרים מזינים, ולשנע בקלות את המזון. בנוסף, הם יעילים ביותר נגד צרבות ונפיחות.

2. ירידה במשקל

הלימונים, כמו שאר פירות ההדר, מכילים פקטין - סיב תזונתי המזרז את תחושת השובע ומגביל את התיאבון. שתו מים חמים עם לימון בין הארוחות, וקוטר הצלחת יקטן במהרה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

3.  חיזוק המערכת החיסונית

ויטמין C שנמצא בלימונים בשפע הוא אחת הדרכים הבטוחות לחיזוק המערכת החיסונית בדרך טבעית והרחקת מחלות. בימים לחוצים ועמוסים, כדאי אף להגביר את צריכת המים החמים והלימון, כי בזמני לחץ, ההגנות של הגוף פוחתות ואנחנו נמצאים בסיכון גבוה יותר להידבק בזיהומים ומחלות.

4. שיפור מצב העור

ויטמין C תורם רבות לשיפור מצב העור, כיוון שהוא משחק תפקיד חשוב בעידוד סינתזה של קולגן - חלבון חיוני המגביר את גמישות העור ומתקן תאים פגומים. בנוסף, במי לימון חמים ישנם נוגדי חמצון המסייעים להבהרת העור ולריפוי צלקות ופגמים ישנים.

5. מרחיק דלקות וזיהומים

 שתיית מים חמים עם לימון תרחיק דלקות וזיהומים בגוף וכאבים במפרקים.