אאא

בכירי המדינה וגדולי הרבנים פוקדים בימים האחרונים את אוהל האבלים ברחוב בן אליעזר ברמת גן, לנחם את בני משפחת בובליל, היושבים שבעה על פטירתה בשיבה טובה של אמם הרבנית רינה בובליל ע"ה.

בין היושבים 'שבעה' באוהל, ניתן לראות את בניה הרה"ג רבי רפאל בובליל, ראש מוסדות 'אבן החיים' בפרדס חנה, אל"מ (מיל.) עו"ד רמי בובליל, עו"ד הרב צוריאל בובליל ויתר בני המשפחה.

את אוהל האבלים פוקדים כאמור גדולי הרבנים ובכירי המדינה, כך בין היתר הגיעו לנחם היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, מבקר המדינה יוסף שפירא ושר האוצר משה כחלון.

במהלך ביקור הניחומים של היועץ המשפטי לממשלה, פנה אליו רבי רפאל בובליל, וביקש ממנו לקבוע יותר עיתים לתורה לזכותה של המנוחה ע"ה. "זכית בתפקיד חשוב, לייעץ, היועץ המשפטי לממשלה", אמר הרב בובליל למנדלבליט, "אתה מחויב לקבוע עיתים לתורה, ככל שתקבע יותר עיתים לתורה, כך יעזרו לך מן השמיים לתת את הייעוץ הנכון לעם ישראל".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ראש לשכת עורכי הדין מתברך

מנדלבליט השיב כי הוא המום לשמוע את הדברים והסביר כי לפני כחודשיים, ביקר במעונו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי, ושמע ממנו את אותם הדברים בדיוק - על המחויבות לקבוע עיתים לתורה והסיוע שיקבל משמים בעבודתו. "עכשיו, אני מחויב יותר", אמר, לאחר ששמע את אותם הדברים משני רבנים שונים.

אמש (ראשון), הגיע עו"ד אפי נווה, ראש לשכת עורכי הדין בישראל, לנחם את בני המשפחה. הרב רפאל בובליל, פנה אליו וביקש שיקבל משהו רוחני לזכותה המנוחה ע"ה. נווה הבטיח להניח תפילין מדי בוקר במהלך השבוע הקרוב, לזכותה, וזכה לברכה חמה מהרב בובליל.

עו
עו"ד אפי נווה עם הרב בובליל
הגדלה

יצוין כי הערב בשעה 19:00 תיערך עצרת גדולה, באוהל ברחוב בן אליעזר 18 ברמת גן, במלאות השבעה, בהשתתפות גדולי הרבנים, בהם חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני והראשל"צ ורבה של ירושלים הגאון רבי שלמה משה עמאר.