אאא

אורית מרק, שאביה הרב מיכאל מרק הי"ד נרצח לפני שבוע ואמה נפצעה קשה מאד בפיגוע ירי כותבת הבוקר (ראשון) מכתב מרגש במיוחד ומלא באמונה אותו היא מפנה לאביה וגם לכל התומכים והמתפללים בשבוע האחרון לרפואתה של אמה.

"לקום בבוקר ולראות שיחות שלא נענו מ"אמא יקרה", פשוט לא להאמין... עכשיו, שיחה ראשונה עם אמא אהובה שלי. אמא שלי חייה, מדברת נושמת.. עומדת!! כל כך חזק! והיא אומרת לי שהיא מתגעגעת אלי ורוצה שאבוא אליה.. פשוט אין מילים. ואמא מוסרת לכל מי שהתפלל פשוט תודה, היא אומרת שבזכותכם מצבה משתפר בצורה מטורפת.. תודה".

צפו: היתומים סופדים לאביהם (צילום: עפר מאיר - ynet)

מרק התייחסה לשבוע השבעה ולמנחמים הרבים, "שבוע מטלטל, שבוע שלא נגמר...כמה אנשים מיוחדים זכינו שיהיו בביתנו, אבא שלי רואה את כל היופי הזה והוא בעננים (תרתי משמע;) ,כמה מיוחדות.. כמה אנשים עזרו לנו, כמה תמכו, כמה חיזקו.. איזה חיבוק ענק קיבלנו מעם ישראל.. פשוט מעיף גבוה! לראות אנשים שלא מכירים פשוט באים, מכל קצוות הארץ ו העולם.. עוצמתי כל כך.. כמה דברים וכמה מצוות אנשים קיבלו על עצמם, אבא מביט בכם וגאה, גאה כל כך!".

"ואבא.. מי קולט בכלל שאתה לא פה, אנשים באים ומספרים עליך בלשון עבר.. וזה לא הגיוני, כי אבא שלי, אתה לא אדם שמדברים עליו בעבר, אתה לא אדם שיכול למות. אתה אדם חיי!! אבל לאט לאט אנחנו מבינים שלא.. אני מבינה שזו כבר שבת שניה שאין לי ברכה ממך בערב שבת, שבת שניה בלי החיבוק החזק, המבט והאמירת "שבת שלום ביתי אהובה" שלך.. שנתנה לי כוחות לכל השבוע. שבת שניה ששרים שירי סעודה שלישית ואתה לא מצטרף בשירתך היפה...שבת שלישית שאין קידוש של אבא.. ואין שיחות מאבא, אין חיוך של אבא ולא רואים אותך בבית אבא.. בפינה שלך, שתמיד היית לומד שם. אף אחד לא שם.. אתה חסר חסר כל כך..", כותבת אורית מרק לאביה.

הבת שירה מספידה בהלוויה (צילום: אלי מנדלבאום - ynet)

"אבא, אין לך מושג כמה השפעת על עם ישראל, כמה אנשים שמעו עליך ולומדים ממך ולוקחים על עצמם דברים.. אבא- תהיה גאה!! פשוט תהיה גאה.. אבא סיפרתי לאנשים כמה אהבת כל אדם לא משנה כמה הוא שונה ממך פשוט אהבת את כולם, והערכתך ותרמת. ושתמיד אמרת לי שכל קושי וכל משבר או אובדן.. עוזרים לי לעשות את השליחות שלי בעולם בצורה הכי טובה...אז כנראה שרק בלעדייך אבא אני יעשה את השליחות שלי בעולם בצורה הכי טובה! אבא.. אוהבת אותך כל כך ומתגעגעת ברמות שאין מספר", מסיימת מרק את הפוסט המרגש.