אאא

פרסום ראשון: במודיעין עילית יוצאת לדרך יוזמה חדשה להקמת הצלה לנשים בלבד, יוזמה שזוכה לברכתו של מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי - כך נודע ל"כיכר השבת".

המטרה היא להקים ארגון שיכשיר נשים להיות חובשות מקצועיות שילוו את הנשים בעת לידה או בעת צורך לטפל בנשים בביתן, כשהכל מתוך צניעות ובשקט ובצנעה, ללא מעורבות גברים.

היוזמה הובאה לפני הרבנית קולדצקי, בתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, והיא מביעה תמיכה מוחלטת ביוזמה.

במכתב שכתבה הרבנית קולדצקי נאמר כי "הגיעו אליי בשם קבוצה גדולה של נשים במודיעין עילית לתקן תיקון גדול להוסיף צניעות וכבוד לבנות ישראל הקדושות ושמו להן למטרה להקים ארגון שיכשיר נשים מהעיר להיות חובשות מקצועיות כדי ללוות את נשי העיר בעת לידתם ובמקרה הצורך לטפל בהן בדרך או בבית, והכל בשקט ובצנעה, כיאה לעיר הקודש מודיעין עילית, ובכך למנוע מצב שאברכי העיר הצנועים הם המטפלים כהיום בלית ברירה".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

מכתב הרבנית קולדצקי
מכתב הרבנית קולדצקי
הגדלה

הרבנית מציינת כי "הצעתי את הדברים הללו לפני אבי שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א, והוא קיבל את הרעיון בחום ובירך את העוסקים בהצלחה".

"מצווה גדולה לעזור לארגון חשוב זה שכולו לשם שמיים ולהוסיף צניעות בעם ישראל" מוסיפה הרבנית ומציינת כי הלימודים והאמבולנס ושאר הדברים כרוכים בהרבה כסף.

"אבי מורי שליט"א מאוד התרגש מהרעיון ובירך את כל המסייעים", היא מוסיפה וחותמת: "בברכה והצלחה ותזכו למצוות ש קולדצקי (הבת של הרב קנייבסקי שליט"א)".