אאא

הרוכב שנושל מתאריו פגש נערים חרדים: לאנס ארמסטרונג, רוכב האופניים הידוע לשמצה בשל השימוש שלו בסמים וחומרים אסורים, פגש בירושלים נערים חרדים ושיתף תמונה שלו יחד איתם בחשבון האינסטגרם שלו, כשהוא מגדיר אותם "העתיד" של תחום רכיבת האופניים. 

עוד בספורט

ארמסטרונג מבקר בימים אלו בישראל, ומוקדם יותר השבוע פרסם תמונות שלו בהר אדיר שבגבול לבנון ובתל אביב, כשהוא כותב: "תל אביב בלילה. נרגש לבלות את השבוע במדינה הנהדרת עם חבריי הקרובים".

בעבר קטף ארמסטרונג שבעה תארי "טור-דה פראנס", אולם לאחר שהודה כי עשה שימוש בחומרים אסורים בכדי לשפר את תוצאות המירוצים, נשללו ממנו כל תאריו והוא הפך לאחד האנשים הפחות אהודים בספורט העולמי בכלל והאמריקני בפרט. 

ארמסטרונג והנערים החרדים (צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של לאנס ארמסטרונג)
ארמסטרונג והנערים החרדים (צילום: מתוך חשבון האינסטגרם של לאנס ארמסטרונג)
הגדלה

בשנת 2013, פורסם דו"ח ענק שחשף את הרשת לשימוש בחומרים אסורים שהפעיל ארמסטרונג בכדי לזכות במירוצים, ומאוחר יותר הוא נאלץ להודות בהאשמות החמורות. בראיון טלוויזיוני לאופרה ווינפרי, אמר כי "אני יודע את האמת, והאמת לא הייתה מה שאמרתי כל השנים".

"היה לי סיפור חיים מיתולוגי שכולו לא היה נכון, זהו שקר שחוויתי הרבה פעמים. היו הרבה אנשים שלא יכלו להתמודד עם זה. עשיתי את זה לאורך כל הקריירה, הסיפור כל כך רעיל, אבל ברובו נכון".