אאא

במהלך השבוע האחרון יצא נשיא המדינה רובי רבלין לביקור ממלכתי בהודו. הנשיא, אליו נלוו אנשי עסקים ועיתונאים, נפגש עם ראש הממשלה, ביקר בחברות טכנולוגיות וקידם את שיתוף הפעולה בין המדינות. ריבלין השתתף גם באירוע מיוחד שהתקיים בבית חב"ד במומבאי לזכרם של השליח גבי הולצברג, רעייתו הי"ד ואזרחי ישראל נוספים שנהרגו במתקפת הטרור ב-2008.

רגע מעניין נרשם כשהמשלחת הנשיאותית נחתה אמש בנמל התעופה בן גוריון בשעה מוקדמת לפנות בוקר. לדברי העיתונאי המדיני של "ידיעות אחרונות" איתמר אייכנר, שדה התעופה היה ריק - למעט יצחק רביץ, בעלה של רל"שית הנשיא ומ"מ ראש עיריית ביתר עילית שחיכה לה בשדה התעופה.

אייכנר צייץ בטוויטר: "‏איזה יופי. יצחק רביץ נסע לפנות בוקר מביתר עלית לנתב"ג לקבל את פניה של אשתו רבקה רל"שית הנשיא ואמא ל-11 ילדים; לשאר הפמליה איש לא המתין".

בשיחה עם "כיכר השבת" סיפר אייכנר: "הטיסה נחתה בסביבות 4 וחצי לפנות בוקר ויצחק חיכה לה בשדה. הוא המתין לה בחוץ בצד. הבנתי לאחר מכן שכל טיסה לחו"ל הוא ממתין לה בנתב"ג".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"רבקה וכל חברי הפמלייה חזרו מביקור ממלכתי בן 8 ימים בהודו שכלל את דלהי, אגרה, קנרל, צ'אנדיגר ומומבאי. ביום האחרון ריבלין ביקר בבית חב"ד וחשף לוחית זכרון לזכרם של גבי וריבקי רולצברג ז"ל. ריבקי רלש"ית הנשיא ניהלה את הביקור ביד רמה".

"תאמין לי", מוסיף אייכנר "בכל מקום ראינו אותה. היא נעמדה תמיד ליד השיירות והאיצה בכולם להיכנס לכלי הרכב במהירות כי 'אתם מעכבים כאן נשיא'. זה היה מבצע מורכב מאוד. וצריך לזכור שגם עשו שבת במלון בדלהי עם קבלת שבת שניהל הנשיא ריבלין ולצידו רעייתו נחמה".

אייכנר מציין כי בבית הנשיא אומרים שהם נפעמים ממסירות הנפש של יצחק רביץ להגיע כל פעם לקבל את פני אשתו - לא משנה באיזה שעה וכי הם רק יכולים לחלום על קבלת פנים שכזאת.