אאא

הנרשמים לקורסים של 'מל"מ' - המרכז לתורת משפט, המומחים מספר אחת בישראל להכשרת טוענים רבניים - הופתעו: מלבד העובדה שבמל"מ מוענקים להם כל הכלים הדרושים לעמוד בבחינות המקיפות – יזכו הבוגרים גם לתיק ייצוג בסיום הלימודים בשכר, שבאמצעותו יוכלו לכסות את שכר הלימוד, ויתחילו להכניס לביתם פרנסה מכובדת.

במרכז מל"מ מוענקים כל הכלים הנחוצים לרבני הדור הבא או לטוענים הרבניים שבדרך: החל מרכישת הידע התורני הנדרש למבחני הרבנות הראשית לכהונת דיינות או רבנות, עובר בטוענים רבניים, מגשרים ובוררים מוסמכים שכל פעולה שלהם נשקלת במאזני התורה וההלכה, וכלה במערכת ייצוג תורני-משפטי המעניקה שירותים לכל דורש.

בצדק המשפט - מרכז לייצוג תורני-משפטי ניתן לקבל ייעוץ וייצוג משפטי בפני בתי הדין, ובעצם מתאפשר לכל אחד מן הצדדים בדיון לגייס - מתוך רשימת הבוגרים האיכותית של מל"מ, שניגשו לבחינות המסמיכות טוענים רבניים ועברו אותן בהצלחה - מייצג הולם מול בית הדין שישטח את טענותיו בטוב טעם ודעת.

בהתחייבות זאת של המרכז מתקזז, הלכה למעשה העול הכלכלי של שכר הלימוד מול תיקי ייצוג שמל"מ מעניק לתלמידיו הישר ממרכז הייצוג, ולפי דברי מספר בוגרים, הכנסות התלמידים עולות פעמים רבות על שכר הלימוד.

ההרשמה נסגרת! עכשיו אתה יכול להפוך לטוען רבני תוך שנה, וגם לקבל החזר עלות הלימודים. לחץ כאן