אאא

אריאנה הפינגטון היא מייסדת-שותפה של אתר החדשות והבלוגים הפופולרי "הפינגטון פוסט" שמהווה את אחד האתרים הפופולריים ביותר בארה"ב. ב-2009 רכש תאגיד AOL את הבעלות על האתר ב-315 מיליון דולר והיא הפכה לנשיאת קבוצת מדיה הכוללת למעלה מעשר חברות תוכן של אינטרנט וטכנולוגיה.

התוצאה: התמוטטות פיזית ונפשית שהובילה את הפינגטון לבצע שינוי דרסטי בחייה, בעקבותיו פרסמה ב-2014 את ספרה "Thrive" (לשגשג) שזכה להדים רבים. בספר, מסבירה הפינגטון שרק רדיפה אחר כסף אינה ערובה להצלחה, וכדי להצליח באמת צריך את הממד הרביעי -  שכלול היכולת למיקוד עצמי, הסתמכות על אינטואיציה, חיזוק תחושת הפליאה היומיומית והעצמת היכולת לחמלה ונתינה.

שינה = הצלחה

אחד העקרונות החשובים ביותר בדרך להצלחה עליהם מדברת הפינגטון הוא שינה מספקת. כעת, היא מציעה כלי פרקטי להגיע לשם ומשיקה "מיטת הטלפון" שהיא למעשה תחנת טעינה בגרסת 5 כוכבים.

תמורת 100 דולרים תוכלו "להניח את הסמארפון לישון כחלק קבוע מהטקס הלילי" מגדיר האתר את המיטה. כאשר "ראשית נשכיב את הטלפון לישון ואחר כך את עצמנו". כמו כן, המיטה תוצב במרחק מהמיטה שלכם כדי למנוע מכם לגלוש בו בשעות מאוחרות ללא הגבלה וכך לפגוע בשעות השינה שלכם.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

"המיטה" מגיעה בשני צבעים, עץ בהיר וכהה, והיא יכולה להטעין עד עשרה סמארטפונים בו זמנית שינוחו בה זהלצד זה על גבי מזרן עם מצע סאטן (כן, קראתם נכון). היא גם מגיעה עם שמיכת מיקרופייבר לכיסוי הטלפונים.

מלבד הטלפון, גם הטאבלט יוכל לעצום עליה עין מדי פעם. מתחת למזרן תמצאו תאי קטיפה מרווחים, או "מיטת קומותיים" כמו שהאתר מכנה אותם, עם מצעי סאטן.

אנחנו לגמרי בעד כל דבר שמעודד ניתוק מבוקר, הצלחה ושגשוג. רק תהיו מוכנים עם הסבר ראוי לאורחים שלכם מדוע יש לכם מיטה מיניאטורית על הדלפק עם הטלפונים שלכם עליה - ומדוע שילמתם 100$ עבור זה. בהצלחה.