אאא

חשיפת "כיכר השבת": התפתחות בפרשת החיילים אורון שאול והדר גולדין הי"ד שגופותיהם מוחזקות בידי ארגון הטרור חמאס, כך נודע ל"כיכר השבת". במסגרת ההתפתחות, נערכה פגישה חשאית בין שרים החברים בקבינט למשפחות החיילים.

כזכור, לפני כחצי שנה מינה ראש הממשלה בנימין נתניהו את יו"ר ש"ס השר אריה דרעי ויו"ר כולנו שר האוצר משה כחלון לעמוד בראש הוועדה להחזרת שבויים. בוועדה חברים ראש הממשלה, שר האוצר משה כחלון והמזכיר הצבאי של ראש הממשלה תת אלוף אליעזר טולדנו.

ל"כיכר השבת" נודע כי לאחר כחצי שנה של עבודה, בחודש האחרון חלה התקדמות כלשהיא בנושא, שהובילה לפגישה ארוכה של המזכיר הצבאי, השרים דרעי וכחלון וראש הממשלה. בסיום פגישת הגורמים המעורבים בנושא, הוחלט לקיים פגישות חשאיות עם בני המשפחות.

צילום: מארק ישראל סאלם, יונתן זינדל ואמיל סלמן - פלאש 90
(צילום: מארק ישראל סאלם, יונתן זינדל ואמיל סלמן - פלאש 90)
הגדלה

בשבוע שעבר, כך נודע ל"כיכר השבת" התקיימה פגישה עם בני משפחתו של החייל אורון שאול הי"ד, ואתמול (ראשון) התקיימה פגישה נוספת עם בני משפחתו של החייל הדר גולדין הי"ד. הפגישה שנערכה אמש נמשכה שעות ארוכות, ובמהלכה צורפו באופן לא מתוכנן בכירים בצה"ל.

טרם ברור מה ההתפתחות ועד כמה היא דרמטית, אך בכירים אישרו בשיחה עם "כיכר השבת" כי מאחורי הקלעים חלה התקדמות בנושא, וכי המשפחות עודכנו בפרטים באותן פגישות חשאיות על ידי השרים והמזכיר הצבאי.

מלשכותיהם של כחלון ודרעי לא התקבלה תגובה לידיעה.