אאא

ח"כ אורן חזן (הליכוד) ממשיך לככב בכותרות שליליות, הפעם הוא יוזמן לשימוע לפני כתב אישום בחשד שתקף את מנכ"ל עיריית אריאל.

ח"כ חזן הוזמן לשימוע בפרקליטות המדינה לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדבליט מתכוון להגיש נגדו כתב אישום בחשד לתקיפת מנכ"ל עיריית אריאל במהלך שנת 2014.

בפרקליטות ציינו כי: "על פי החשד, באוקטובר 2014, לאחר שנודע לח"כ חזן על עיקול שהטילה עיריית אריאל על חשבון הבנק של אמו נוכח קיומו של חוב, הוא הגיע למשרדי העירייה ופקד משרדים שונים במטרה להבין מי הורה על הטלת העיקול. בהמשך צעק וגידף חזן את מנכ"ל העירייה, נצמד אליו ודחף אותו בחוזקה עד אשר המנכ"ל הוטח במעקה. כמו כן חזן גידף את ראש העיר, סירב לעזוב את לשכתו ואמר לו כי יטפל בו וכי ידאג שלא יישאר בתפקידו".

אורן חזן מסר בתגובה: "יש לי תקווה גדולה שההחלטה עדיין לא נפלה ושהיועץ המשפטי ישמע בפתיחות את עמדתי ואת טיעוני בשימוע שיהיה, ויבין כי מדובר בתלונות הדדיות על משהו פעוט ביותר בתיק שהיה בדרך לגניזה והתעורר לפתע רק לאחר בחירתי לכנסת תחת לחץ מטורף וחסר תקדים שמפעילה התקשורת בליווי פוליטיקאים שמנסים יחד לסתום לי את הפה.

"תיקים כאלה של ויכוח שאחד אומר זה דחף והשני אומר זה משך, המשטרה סוגרת כל יום בעשרות מחוסר עניין מוחלט לציבור. לצערי במקרה שלי אין זה כך. במדינת ישראל ישנה מערכת חוק ואני מבקש לתת את אמוני בה, ביועמ"ש ובנציגיו. בתקווה שדברי יפלו על אוזניים קשובות".