אאא

יו"ר 'הבית היהודי' השר נפתלי בנט שוחח אחר הצהריים (חמישי) עם ח"כ ניסן סלומיאנסקי, בעקבות הדיווחים על תלונות של נשים נגדו.

סלומינסקי, כך נמסר, הכחיש באוזניו באופן מוחלט את הפרסומים.

עם זאת, בנט הבהיר לו כי במידה ויוגשו תלונות לרשויות החוק והן יתבררו כנכונות, הוא לא יוכל להמשיך לכהן כחבר כנסת מטעם הבית היהודי.

בהודעה מטעמו של השר בנט נמסר כי הוא מבקש מכל מי שנפגע או נפגעה לגשת לרשויות החוק ולהגיש תלונה ובכך לדאוג שהנושא יטופל.

הבוקר נחשף בגל"צ כי ח"כ ניסן סלומינסקי הוא הח"כ המכהן שנגדו התלוננו מספר נשים על עבירת שביצע, לכאורה, במסגרת תפקידו בכנסת.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'חדשות' ותישארו מעודכנים

על פי הדיווח, סלומינסקי המכהן בין היתר כיו"ר ועדת החוקה, צפוי להשעות עצמו מכל פעילות הוועדות ובמקביל להוציא הודעת התנצלות בפני הנשים שנפגעו ממנו.

ההתנצלות מגיעה לאחר שוועדת רבנים, בה היה חבר הגאון רבי שמואל אליהו, קיבלו שמונה תלונות מנשים שונות נגד סלומינסקי. אמש נקרא הח"כ לדיון בפני הרבנים, בתחילת הדיון הוא נסה להכחיש את העדויות נגדו, אך הרבנים הטיחו בו את העדויות של הנשים, ולבסוף הוחלט כי הוא ימשיך לכהן כחבר כנסת, ישעה עצמו מוועדות הכנסת ויפרסם מכתב התנצלות.

מטעמו של סלומינסקי נמסר כי הוא מעולם לא הטריד. "מהפגישה עם הרבנים הבין שייתכן שהתנהלותו הלבבית הידועה כלפי כל אדם, באשר הוא, התפרשה לעיתים באופן אחר ועל כך הוא מצר. ח"כ סלומינסקי משרת את הציבור כ-40 שנה, כולל בכנסת, וימשיך לעשות זאת".