אאא

עיניהם של רבבות עמך בית ישראל בכל רחבי העולם היהודי בארץ ובתפוצות נישאות בדאגה ובתפילה אל מחלקת טיפול נמרץ במרכז הרפואי 'מעייני הישועה' בבני ברק שם מאושפז משעות הערב אמש (רביעי) מנהיגן של ישראל מרן ראש הישיבה הגאון רבי אהרון לייב שטיינמן.

ל"כיכר השבת" נודע כי בחסדי שמיים מצבו של מרן ראש הישיבה נשאר יציב ובמהלך הלילה אף חל שיפור קל במצב בריאותו. מקורביו מקווים כי מגמת השיפור תימשך גם במהלך היום.

כמו כן, הבוקר, התפלל מרן ראש הישיבה את תפילת שחרית בוותיקין, כהרגלו בכל השנים, בחדרו בבית החולים.

פרופסור מוטי רביד, המנהל הרפואי של 'מעייני הישועה', אומר ל"כיכר השבת" כי "השיפור הינו משמעותי" וכי "הרב כבר יושב על כורסה בחדרו".

לדבריו: "ברוך השם יש הקלה גדולה ובמהלך היום כשנקבל את תוצאות הבדיקות נוכל לדון לגבי המשך האשפוז או השחרור".

מרן הגר"ח קנייבסקי מברך ב"רפואה שלימה"

בשעות הבוקר ייערכו מנהל בית החולים, בכירי הרופאים ורופאו האישי של מרן התייעצות במהלכה יוחלט על המשך דרכי הטיפול הרפואי ואשפוזו של מרן ראש הישיבה. מקורביו אומרים כי ישקלו את האפשרות לשחרר את מרן לביתו. 

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

כפי שפורסם לראשונה ב"כיכר השבת" הגיע אמש מרן ראש הישיבה לבדיקות מקיפות במרכז הרפואי זאת לאחר מספר ימים בהם לא חש בטוב ובסיומן הוחלט על אישפוזו והשארתו להשגחה.

על פי הדיווח הבוקר בעיתון 'יתד נאמן' מרן הגראי"ל אושפז אמש לאחר שאובחן על ידי רופאו האישי פרופ' אברהם וינברגר בדלקת ריאות ובעיות של מצוקת נשימה.

ילדי החיידרים בפ"ת באמירת תהילים לרפואת מרן הרב שטיינמן

עם היוודע דבר האשפוז, לאחר הפרסום ב"כיכר השבת", החלו תפילות בכל היכלי התורה והישיובת, בבתי כנסיות ובבתי מדרשות, לרפואתו השלימה.

הציבור נקרא להעתיר בתפילה ובתחנונים עבור רבי אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא לרפואה שלימה בתוך שאר חולי ישראל.