אאא

זה הפך לטרנד של ממש, מידי תקופת זמן מתאספים אמנים, שחקנים וידוענים הנחשבים למובילי דעת קהל בציבור החילוני בחצר ביתו של איש עסקים חרדי בבני ברק למפגש של שיעור תורה וחיזוק רוחני.

ל"כיכר השבת" נודע כי אמש (רביעי) לכבוד חג החנוכה הגיעו להשתתף בין היתר בני הזוג יהודה לוי ושלומית מלכה, מנחת 'האח הגדול' קורין גדעון וארוסה חילי סורוצקין, ניבר מדר ותומר ירוחם לצד אמנים נוספים.

בפני המשתתפים נאם הרב חיים הורביץ רבה של שכונת 'צהלה' בצפון תל אביב שדיבר על כוחם הסגולי של ימי החנוכה. "הימים הללו צריכים לחזק בתוכנו את המידות הטובות, את האחדות, אהבת חינם וכוח השליטה העצמית".

"כל אחד מאיתנו יכול בטיפה מאמץ להגביר את האור על החושך, להגביר את הטוב על הרע וללמוד לשלוט על הכעס ועל הפה מדיבורים רעים לשון הרע ורכילות", אמר הרב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ה'סלבס' מאזינים לרב הורביץ
ה'סלבס' מאזינים לרב הורביץ

הרב דיבר באריכות גם על כח התפילה והדגיש בפני הנוכחים שהקב"ה מחכה מכל אחד ואחת שיפנו אליו ויבקשו ממנו כל מה שצריכים.

אחת הנוכחות התרגשה ואמרה כי יש האומרים שאחדות ישראל היא זו ששמרה על היהודים בגולה שלא יעלמו כמו עמים אחרים. "בעידן המודרני בו כל אחד עסוק בעצמו ומכור לטכנולוגיה המפגשים הללו גורמים לאחדות ולתחושת ה'ביחד' שלנו".

יצויין כי כפי שדווח ב"כיכר השבת", רבים מאותם 'סלבס' לקחו באחרונה חלק בקמפיין של סרטון ויראלי שזכה לאלפי שיתופים ברשתות החברתיות נגד דיבורי לשון הרע ורכילות.