אאא

סערת יניב בן משיח והקליפ החדש: שדרן הרדיו הוותיק מנחם טוקר מרדיו 'קול חי' התבטא בצהריים (שני) בשידור חי כי הנהלת הרדיו אסרה עליו לקיים ראיון עם הזמר יניב בן משיח ולכן החליט להקדיש את השעה הראשונה של תוכניתו 'זמן אוויר' להשמעת שירים של יניב בן משיח ובמקביל להעלות מאזינים שיחקו את הזמר המפורסם.

יצוין כי ברדיו 'קול חי' הוחלט להמשיך להשמיע את שיריו של יניב אך לא את השיר החדש שעורר הסערה "הראש בעננים". 

קראו עוד על סערת "הראש בעננים" 

בשיחה עם "כיכר השבת", יוצא השדרן הוותיק להגנתו של יניב בן משיח ואומר: "אני חושב שיניב משמח אלוקים ואדם. הוא זכה לברכה של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל. אני חושב שכל מי שמבקר אותו שישיל את נעליו מעל רגליו. שיראה איך הוא מתנהג ולא ידבר לשון הרע על מישהו אחר, אלא אם כן מדובר ברבנים - אבל כאן זה לא רבנים".

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

בדבריו, רומז טוקר על התחנה המתחרה - רדיו 'קול ברמה' שם הוחלט - כפי שפורסם לראשונה ב"כיכר השבת" - להפסיק להשמיע כליל את שיריו של יניב בן משיח.

מנחם טוקר מתייחס לראשונה להחלטת 'קול ברמה' להחרים את הזמר המזרחי ואומר: "אז מה נשאר להם להשמיע? יש לך בעיה עם שיר אחד? תפסול את השיר. ככה פוסלים בן אדם? אם הוא עשה טעות תפסול את השיר המדובר, זה לא בן-אדם שחלילה חזר בשאלה, יכול להיות שבאמת טעה אבל לא צריך לפסול ולעשות שפיכות דמים".

בסיום דבריו אומר מנחם טוקר: "אם זה קו חדש שהוא החליט להיות חילוני זה משהו אחר, אבל זה לא מה שמדובר כאן".